Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Astra je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
taman se popeo i uparkirao na trotoar prekoputa carsijske dzamije, a clan astra prolazi sa peticom na bulevar se ukljucuje, jel ono nesto novo na masci, kao piano black :icon_rolleyes: il mi se ucinilo :lol:
Ja samo Limpia vidjam na cesti :D aha, prefarbao sam masku u piano crnu, nadam se da valja, malo promjene nije na odmet :cool:

dobroo izgleda maska :cool: a standardno ovdje vidjam po ze, astru, uglavnom po bulevaru, kod suda, centra... a shelbya maltene uvijek, komsije, ako parkira ispred zgrade upracen je, il kod kontenjera ili u hladu prema prolazu i sluzbi vodovoda :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
Astra je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
taman se popeo i uparkirao na trotoar prekoputa carsijske dzamije, a clan astra prolazi sa peticom na bulevar se ukljucuje, jel ono nesto novo na masci, kao piano black :icon_rolleyes: il mi se ucinilo :lol:
Ja samo Limpia vidjam na cesti :D aha, prefarbao sam masku u piano crnu, nadam se da valja, malo promjene nije na odmet :cool:

dobroo izgleda maska :cool: a standardno ovdje vidjam po ze, astru, uglavnom po bulevaru, kod suda, centra... a shelbya maltene uvijek, komsije, ako parkira ispred zgrade upracen je, il kod kontenjera ili u hladu prema prolazu i sluzbi vodovoda :D

ne ofiraj mi parking mjesto :p :lol:
upracen skodilak pred zgradom xD :D
 
Početnik
Vidjen juce Pleasure ode prema Simpo-u u IStocnom Sarajevu. "Maho , ne maho ode maho" ! :lol:

Fino cvrka izgleda , samo je treba prizemljit :cool:
 
Administrator
danas kavaz, prelomili koju pametnu:lol:

deyo cuva okolinu vozeci biciklo:D

i zatim suljagic na brcanskoj, masi masi al ne vidi on nista...:lol:
 
Administrator
nermin suljagic je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
danas kavaz, prelomili koju pametnu:lol:

deyo cuva okolinu vozeci biciklo:D

i zatim suljagic na brcanskoj, masi masi al ne vidi on nista...:lol:

hehe,gdje si bio tacno? ;)

ti skretao lijevo prema maloj pijaci ili ti gradu a ja stojao na desnoj strani preko puta trznog, prema gradu, tacnije na trotoaru i pricao sa kavazom i govorim evo suljage:lol::lol:
 
Top