Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
taman se popeo i uparkirao na trotoar prekoputa carsijske dzamije, a clan astra prolazi sa peticom na bulevar se ukljucuje, jel ono nesto novo na masci, kao piano black :icon_rolleyes: il mi se ucinilo :lol:
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Veceras vidjeni : siva cetvorka (iz spota amk venom), dvica siva/crna iz tima 69, i crvena trica kabriolet (bio je citav projekat na forumu al nez nik kako ide) i eky_123


Uploaded with ImageShack.us

hahah nemoze covjek ni sakriti auto LOL a mislio sam da me tu nece niko skontati haahha;)
 
Član
Sinoc oba daki-jeva Focusa kod New Yorka (Mozart), moram priznati da mi se vise svidja onaj malo stariji :icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
taman se popeo i uparkirao na trotoar prekoputa carsijske dzamije, a clan astra prolazi sa peticom na bulevar se ukljucuje, jel ono nesto novo na masci, kao piano black :icon_rolleyes: il mi se ucinilo :lol:
Ja samo Limpia vidjam na cesti :D aha, prefarbao sam masku u piano crnu, nadam se da valja, malo promjene nije na odmet :cool:
 
Legend
PoLo9n3 je napisao(la):
Vidjen .noKe na ciglanama oko pola 4... P.S. ne radi ti lijevi xenon

treci balast u mjesec dana :icon_mad:
morat cu stavit izgleda obicne sijalice, ne vole me xenoni :D

instalacija ok, ne trepere, ali samo se ugasi balast i to je to..
prosli put desi, pa opet, ovaj put lijevi
 
Član
.nOKe je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Vidjen .noKe na ciglanama oko pola 4... P.S. ne radi ti lijevi xenon

treci balast u mjesec dana :icon_mad:
morat cu stavit izgleda obicne sijalice, ne vole me xenoni :D

instalacija ok, ne trepere, ali samo se ugasi balast i to je to..
prosli put desi, pa opet, ovaj put lijevi

Ma ja sam na prvi pogled mislila da su ti ugasena svjetla,ali drugi put sam vidjela da ne radi Bgm ne daju ti se xenoni nikako,a sve to zavisi gdje ih uzimas,kakvog su kvaliteta... Ovaj jedan momak uzeo xenone trajale mu 2 godine i nakon dvije godine crkne mu ja mislim desni...
 
Legend
Ja sam do sada imao 4-5 setova, uvijek je bilo nekakvih problema oko njih
pa cu preci da led dnevna svijetla, a njih palit samo po potrebi, nema druge :icon_mad:

sljedeci put, sviraj, blicaj :D
 
Top