Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Početnik
Danas bio kratko sa clanom Raymo,momak za deset steta bili u zurbi pa nismo stigli kahvenisat no sutra cemo popit zato koju ljutu :icon_biggrin:
 
Član
vidio lovera oko oko pola 3 na pingi. ljudi sa po pjesackog pocese trrcat kad su culi zvjerku :D zvuk je draaama.. a i citavo auto :D
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas sa amirom (Golfanaticars) popio jednu rodjendansku, fino smo se iscaskali;)

;) ugodno saletilo se vremena :cool:

ja sam pogotovo dan potrosio, sad sam ja iz ribe dosao, vidio si kad sam otisao na vodu,kad si me ono ostavio dole, tad sam otisao na vodu i evo sad sam dosao:icon_biggrin
sad odoh dalje:cool::cool::cool:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen jutros adams na sickoj petlji,a vidjen i aServis na husinu,ali neznam jel me skonto ;)

koliki je hummer uuuuuuuu :D:D tebi trebaju dvije trake da prodjes cestom, nesto ti auto leglo, haman si ga natovario :icon_twisted:,

** vidjen LSD takodje na petlji
 
adams je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen jutros adams na sickoj petlji,a vidjen i aServis na husinu,ali neznam jel me skonto ;)

koliki je hummer uuuuuuuu :D:D tebi trebaju dvije trake da prodjes cestom, nesto ti auto leglo, haman si ga natovario :icon_twisted:,

** vidjen LSD takodje na petlji

propali mi zadnji amortizeri :lol:

aServis je napisao(la):
Jutros nermin sa borom, mislim da smo se obostrano vidili :)

nesto ti jedva jutros,reko da se nisam zezno...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
adams je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen jutros adams na sickoj petlji,a vidjen i aServis na husinu,ali neznam jel me skonto ;)

koliki je hummer uuuuuuuu :D:D tebi trebaju dvije trake da prodjes cestom, nesto ti auto leglo, haman si ga natovario :icon_twisted:,

** vidjen LSD takodje na petlji

propali mi zadnji amortizeri :lol:

aServis je napisao(la):
Jutros nermin sa borom, mislim da smo se obostrano vidili :)

nesto ti jedva jutros,reko da se nisam zezno...



To se zove warmup auta i mene :)
 

LSD

Član
adams je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen jutros adams na sickoj petlji,a vidjen i aServis na husinu,ali neznam jel me skonto ;)

koliki je hummer uuuuuuuu :D:D tebi trebaju dvije trake da prodjes cestom, nesto ti auto leglo, haman si ga natovario :icon_twisted:,

** vidjen LSD takodje na petlji

:cool::cool::cool:

mahir i marko danas na kafici u LK;);)
 
Top