Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
bio s the_dag na picu,ispricali se fino o svemu i svačemu,kafic zatvorio pa smo morali i mi se razić:D al muzika mu je extra:cool:
to su ta 2 zmaja:D
 
ma i mene onaj uze,al nije meni ni bilo bas do ganjanja,vidio si da sam ja porodican cojk...:icon_smile::icon_smile: nemogu ja kad su u mene 225 sirine a u njega mozda 185,al malo sam i ja kasno kreno itak al nema veze nisam ja los gubitnik prisao sam mu i pruzio ruku ko drugaru mada cojka i neznam...malo me je samo iznenadilo jer sam uzimao lako TDI cetvorke,mozda ima veze sa tezinom jer su cetvorke podosta teze od trojki...lijepo mi je bilo,cujemo se DEVIL-e mpa cemo nekad opet nesto organizovati...makar kolektivne kafice:lol:

Got2b je napisao(la):
danas lover...

veceras trizex,tuljo na omv-u i jos nekih ćunera ;);)

vidio sam ga i ja,al nisam zastajao jer nije bilo nikoga meni poznatog...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
danas lover...

veceras trizex,tuljo na omv-u i jos nekih ćunera ;);)

vidio sam ga i ja,al nisam zastajao jer nije bilo nikoga meni poznatog...

Trebao si se javiti, bio je i lover tu, samo ne sa cetvorkom :D zato ga i nisi upratio

I zaboravih, vidio za vikend šakalovog stojadina kraj puta u busovaci, extra izgleda ;)
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
bio s the_dag na picu,ispricali se fino o svemu i svačemu,kafic zatvorio pa smo morali i mi se razić:D al muzika mu je extra:cool:
to su ta 2 zmaja:D

:lol::lol: cuj muzika extra nebrukaj me ba,hoce neko upitat sta imam a ja rec 306ticu pa da mi se raja smije :D
 
Član
vidio clana ella , i bojan i stefan ... mislim da je tako nick vozi skodu octavio crna sa bijelom haubom,ikrovom , felugama...


et...;);):cool::cool:
 
nermin suljagic je napisao(la):
ma i mene onaj uze,al nije meni ni bilo bas do ganjanja,vidio si da sam ja porodican cojk...:icon_smile::icon_smile: nemogu ja kad su u mene 225 sirine a u njega mozda 185,al malo sam i ja kasno kreno itak al nema veze nisam ja los gubitnik prisao sam mu i pruzio ruku ko drugaru mada cojka i neznam...malo me je samo iznenadilo jer sam uzimao lako TDI cetvorke,mozda ima veze sa tezinom jer su cetvorke podosta teze od trojki...lijepo mi je bilo,cujemo se DEVIL-e mpa cemo nekad opet nesto organizovati...makar kolektivne kafice:lol:

Got2b je napisao(la):
danas lover...

1.9TDI 90ks + neki chip na pumpi daje max 10ks mene je uzeo na cilju 1-2metra
 
Sorry momci,slijedeci cu put stati pa sta bude...pozz

Ne bih ja rekao da je samo +10ks,zvuk mu je ko u onih sa 115ks...puno pisti turbina za 90ks...vozao sam ja neko vrijeme super ocuvanu trojku 96god.TDI i nije onako isla...ma hajd ba u mene je V8 Biturbo iz mercedesa u Golfu sam sto sam zaboravio spustiti rucnu...hehe:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top