Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Mislim da je zanimljiva tema, a uglavnom pisete gdje ste koga od clanova foruma vidjeli, mahnuli jedni drugima, mozda i kafu popili ...

eo da pocnem , vidio danas tepSIJU na pumpi :lol:

LP
 
Član
ja posto zivim u Pristinu nisam mogao vidjeti clanove ovog foruma a naseg foruma ks-motors.com da danas u servis mog drugara sam video neke prijatelje koji su u forum
 
Evo ja stajo sa Ekom,pio kavu sa Legionarom,opet stajo sa Tepsom,bio sa svim opelasima iz BIH itd,i jos Druzim se Sa DOHC24v moj buraz :cool:I da zaboravih NA BLACK MAMBU kava sa njim:icon_arrow:
 

Eko

Član
Admire ne misli se bas na proslost, koga si sve vidio :D nego od sad pa ubuduce... ali neka si to podijelio s nama ... vidio i ja tebe i pricali hehe
 
Eko je napisao(la):
Admire ne misli se bas na proslost, koga si sve vidio :D nego od sad pa ubuduce... ali neka si to podijelio s nama ... vidio i ja tebe i pricali hehe

nisam onda nikoga vidio ni cuo ima 20 dana  hehheheheheh :lol:jos da smo se napili :cool::cool:
 
vidim juce u hrasnom jednu 'ebenu dvicu , preko haube naljepnica solonet , zna li neko cija je , BBS felgice ima ?
 
Član
Danas jedan Audi A3 mocan prode bordo boje pravo napucan kraj moje kuce iz TZ prema Doboju znal iko ko ima takvog.............
 

IGY

Član
admir jahic je napisao(la):
Evo ja stajo sa Ekom,pio kavu sa Legionarom,opet stajo sa Tepsom,bio sa svim opelasima iz BIH itd,i jos Druzim se Sa DOHC24v moj buraz :cool:I da zaboravih NA BLACK MAMBU kava sa njim:icon_arrow:

a gdje sam ja tu:icon_cry:
zaboravio si mr.presidente
 
IGY je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Evo ja stajo sa Ekom,pio kavu sa Legionarom,opet stajo sa Tepsom,bio sa svim opelasima iz BIH itd,i jos Druzim se Sa DOHC24v moj buraz :cool:I da zaboravih NA BLACK MAMBU kava sa njim:icon_arrow:

a gdje sam ja tu:icon_cry:
zaboravio si mr.presidente

evo mr.president al sada cemo pkrenut stagod na vatri i popit pivu
 
Član
Vidio Sinoc IGYa u Makiatu :)

Danas pio na kafu sa haverima koju su na ovom forumu ali nisu aktivni !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top