Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
danas diablo,nihad sa tricepsom i nokkic na kafi :cool:

mislim da je tema ko je gdje koga vidio a ne ko je bio gdje sa kim na kafi :lol::lol::lol::lol:


oj szto te volim prc prc :lol::lol::lol:


:icon_exclaim:
 
Član
Vidio Green Devilov auto parkiran kad sam isao iz Tuzle samo ne sjecam se gdje jer mi je puna glava bila od posla. Da li u Gradaccu ili Srebreniku?? Uglavnom zeleni golf MKII i naza pise "Green Devil"
 
Član
adams je napisao(la):
vidio got2b cini mi se oko 16,30 na semaforu brcanska ,traka prema trznom(skretanje(

ocito si pogrijesio :D

mogao si me vidjeti oko 14h kod suda....

oko 17h u moluhama...

i oko 19h na gradini odnosno kad sam se vracao

:lol::lol:

danas...

Trizex
Tuljo
Pike_GTI

i jos nekakvih Ćunera
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Vidio Green Devilov auto parkiran kad sam isao iz Tuzle samo ne sjecam se gdje jer mi je puna glava bila od posla. Da li u Gradaccu ili Srebreniku?? Uglavnom zeleni golf MKII i naza pise "Green Devil"

Mora da je bio srebrenik... mislim da je covjek iz srebrenika... a gradacac je toliko zavucen, da se moras za*ebati i pogresno skrenuti da dodjes do njega...
 
Član
Vidio sam mnogo cunera :)

nihad3tzo, JD , Dragon , neeksa i onaj lik Smajic sa Pugom 406 ( sa lijepim felgama ) :D
 
Član
ja sam vidio greendevila kod njegove kuće:lol::lol::lol::123::123::123::123: pali čorbu:lol::lol:

Aditas je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
Vidio Green Devilov auto parkiran kad sam isao iz Tuzle samo ne sjecam se gdje jer mi je puna glava bila od posla. Da li u Gradaccu ili Srebreniku?? Uglavnom zeleni golf MKII i naza pise "Green Devil"

Mora da je bio srebrenik... mislim da je covjek iz srebrenika... a gradacac je toliko zavucen, da se moras za*ebati i pogresno skrenuti da dodjes do njega...

jest iz srebrenika!!! emir se zovee!!! ima neke BBS style felge... to je naš mali čađo, al ide ko lud brale!:icon_smile::lol::lol::123::123:

jaba78 je napisao(la):
Vidio Green Devilov auto parkiran kad sam isao iz Tuzle samo ne sjecam se gdje jer mi je puna glava bila od posla. Da li u Gradaccu ili Srebreniku?? Uglavnom zeleni golf MKII i naza pise "Green Devil"
jest iz srebrenika!!!;););)
 
jaba78 je napisao(la):
Vidio Green Devilov auto parkiran kad sam isao iz Tuzle samo ne sjecam se gdje jer mi je puna glava bila od posla. Da li u Gradaccu ili Srebreniku?? Uglavnom zeleni golf MKII i naza pise "Green Devil"
tacnije Špionica-Srebrenik,tu radim a zivim u Srebreniku.
pozzzz
 
Član
Lover
Trizex (sake)
Ervix
Armin_
eddo(Kaciga):icon_twisted:
Daky
Qattro
Nenad

sorry ako sam nekoga izostavio..nezna se ni ko pije ni ko placa:lol::lol::lol:

-adams gasa juznom:icon_question:
 
Član
Got2b je napisao(la):
Lover
Trizex (sake)
Ervix
Armin_
eddo(Kaciga):icon_twisted:
Daky
Qattro
Nenad

sorry ako sam nekoga izostavio..nezna se ni ko pije ni ko placa:lol::lol::lol:

-adams gasa juznom:icon_question:
juznom inace malo brze , a zurio sam ionako(kasnio)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top