Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
maloprije bio na pisti s curom,vidio bruku raje,svi dolaze-odlaze mozda je bio tko i sa foruma :D
 
Član
got2b,triza,deyo,daki,i jos nekih momaka,eto i ervix je haman bio al se ne znamo mensecini.
veceras je bila ekipica fina na omv,dosli momci neki iz zivinica i banovica,svaka im cast,dosli da se druze
ervixe vidio sam kaleta danas,sutra ce mi ponijet onaj cep tako rece pa kad uzmem javim ti :)
 
lov2xlr8 je napisao(la):
got2b,triza,deyo,daki,i jos nekih momaka,eto i ervix je haman bio al se ne znamo mensecini.
veceras je bila ekipica fina na omv,dosli momci neki iz zivinica i banovica,svaka im cast,dosli da se druze
ervixe vidio sam kaleta danas,sutra ce mi ponijet onaj cep tako rece pa kad uzmem javim ti :)

Ma bio plavi foki pa me neprepozna, hjoj napokon.
Aj ako dodjes do poklopca, zovi;)
 
nermin suljagic je napisao(la):
green devil-e,sta ima jarane,nesto nisam imao vremena da ostanem duze,jel bilo jos cega zanimljivog koliko ste ostali?pozz za srebrenik

ma bili mozda jos pola sata-sat poslije tebe. bio vise dosadan onaj s kecom,10 puta sam ga otreso i hoce jos :lol::lol:
 
Član
Vidjoh marka (marko_v) kako pjesaci polako s usore, htjeo sam mu stat al reko neka se celici :D:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
Danas vidio:
- Diabla kod majstora, iza FDS-a
- Ligu chunera ;)
- Alen_p sa coupeom, sldenov fiat i jos par carbonaca
- Syncro, Italy, Fidel, funky... i nikog vise..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top