Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hmm danas vidio men se cini .noke ta i jos jednog G2 i bijeli neki polo heheheaaa

onda i dragona njega svaki dan vidim i jos dosta vas :D
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
trizex u 21h u Banovicima, ja u gradu s rajom, cujem nesto galami zestoko...kad ono FiJat:D


dobar zvukk;)

edit: ispred tebe bijeli nissan sanny il kako se vec pise :D

Taj sam :p malo se druzio......sunny ili ti ga suncica je cudoviste....:)
 
Član
trizex je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
trizex u 21h u Banovicima, ja u gradu s rajom, cujem nesto galami zestoko...kad ono FiJat:D


dobar zvukk;)

edit: ispred tebe bijeli nissan sanny il kako se vec pise :D

Taj sam :p malo se druzio......sunny ili ti ga suncica je cudoviste....:)

mocan plaho zvuk kod fiata:cool: a koji je tormo u nissanu? skoro ga neki momak kupio, iz banovica...
 
Legend
boss_C200 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
trizex u 21h u Banovicima, ja u gradu s rajom, cujem nesto galami zestoko...kad ono FiJat:D


dobar zvukk;)

edit: ispred tebe bijeli nissan sanny il kako se vec pise :D

Taj sam :p malo se druzio......sunny ili ti ga suncica je cudoviste....:)

mocan plaho zvuk kod fiata:cool: a koji je tormo u nissanu? skoro ga neki momak kupio, iz banovica...

Ge-te-ji:D
 
Član
eh doso iz brckog, pa malo do koridora svratio.....

vidion devil-ovog golFaca...ocito na radnom mjestu...:cool:

i jos nekog BMW-a E 30

bijela crha hauba..mislim daj e koki+
:icon_question:
 
Administrator
danas vidim mislim nodiashevog bmw-a, ali nesto se radi na njemu koliko sam uspio da vidim naprijed obicni farovi, na haubi udaren sprickit... u si selu, vozio ga neki stariji covjek:icon_question::icon_question:
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
danas vidim mislim nodiashevog bmw-a, ali nesto se radi na njemu koliko sam uspio da vidim naprijed obicni farovi, na haubi udaren sprickit... u si selu, vozio ga neki stariji covjek:icon_question::icon_question:

strefice sta nodija,mozda cojek i ne zna::icon_rolleyes:
 
Član
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
danas vidim mislim nodiashevog bmw-a, ali nesto se radi na njemu koliko sam uspio da vidim naprijed obicni farovi, na haubi udaren sprickit... u si selu, vozio ga neki stariji covjek:icon_question::icon_question:

strefice sta nodija,mozda cojek i ne zna::icon_rolleyes:

Zna zna Nodi:icon_biggrin: taj stariji cojk je majstor...limar lakirer...a radi se auto...sve packe i malo nekih udubljenja na njemu se saniraju i hauba sto mi je prosli majstor usro kad je lakiro pa ostale sisice...a ne znam kako mislis obicni farovi...kod njega i jesu obicni farovi sa naknadno ubacenim xenonima i prstenovima...mozda ih nije upalio uopste...uglavnom dobro si vidio...hocu i jaaaaaaa :(
 
Administrator
nodiash je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
danas vidim mislim nodiashevog bmw-a, ali nesto se radi na njemu koliko sam uspio da vidim naprijed obicni farovi, na haubi udaren sprickit... u si selu, vozio ga neki stariji covjek:icon_question::icon_question:

strefice sta nodija,mozda cojek i ne zna::icon_rolleyes:

Zna zna Nodi:icon_biggrin: taj stariji cojk je majstor...limar lakirer...a radi se auto...sve packe i malo nekih udubljenja na njemu se saniraju i hauba sto mi je prosli majstor usro kad je lakiro pa ostale sisice...a ne znam kako mislis obicni farovi...kod njega i jesu obicni farovi sa naknadno ubacenim xenonima i prstenovima...mozda ih nije upalio uopste...uglavnom dobro si vidio...hocu i jaaaaaaa :(

moguce da ih nije upalio nisam se puno zagledao, tako mi se ucinilo:icon_biggrin: trebo sam ti ga slikat, jos me covjek zamolio gore u si selu da mu pricuvam granu da ne izgrebe auto;)i nisam toliko zagledo predpostavio sam da je tvoj, ali kad sam vidio kristalne stopke reko to je taj;)

Nexus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
danas vidim mislim nodiashevog bmw-a, ali nesto se radi na njemu koliko sam uspio da vidim naprijed obicni farovi, na haubi udaren sprickit... u si selu, vozio ga neki stariji covjek:icon_question::icon_question:

strefice sta nodija,mozda cojek i ne zna::icon_rolleyes:

dario dario vidis da covjek sve zna:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top