Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Da, da ima i svjetich, iza ledja.

Prica ode ovako, zeko kreno kod cure, al kad je vidio curu, postidio se pa sakrio cvijet iza ledja :lol:
 
daki je napisao(la):
Da, da ima i svjetich, iza ledja.

Prica ode ovako, zeko kreno kod cure, al kad je vidio curu, postidio se pa sakrio cvijet iza ledja :lol:

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! OJJ ŠIT,, NE OFIRAJJ :lol::lol:

daki je napisao(la):
@bulex

Evo zeke :D

2cqgqh2.jpg

CCC KO NACRTA ?? naJJJma pojma!!! ,,I OČI MU FRLJAVE ČAK,,
 

Eko

Član
Vidio juce i danas Anaisa i Skodicu u GZ , stali na sred ulice da se poz... a policija stajala iza i zaustave ga nakon sto smo se "ispricali" i zaustavili saobracaj haha , valjda je dobro proslo :D
 
N

nenad

trizex je napisao(la):
Vidio Nenada u prolazu, gari frajko prema srebreniku :D prepozna se po ksenonu na kilometar :)

Hahaha, vidim ja neko mase sa 100m i to kroz 2 prozora, ja iso u Srebrenik po gume :icon_biggrin:
Vidio i Zatvorasa kod Sjenjaka.
 
Član
nenad je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Vidio Nenada u prolazu, gari frajko prema srebreniku :D prepozna se po ksenonu na kilometar :)

Hahaha, vidim ja neko mase sa 100m i to kroz 2 prozora, ja iso u Srebrenik po gume :icon_biggrin:
Vidio i Zatvorasa kod Sjenjaka.

sto se nisi najavio da ces dolazit. GreenDevil
 
N

nenad

koki+ je napisao(la):
nenad je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Vidio Nenada u prolazu, gari frajko prema srebreniku :D prepozna se po ksenonu na kilometar :)

Hahaha, vidim ja neko mase sa 100m i to kroz 2 prozora, ja iso u Srebrenik po gume :icon_biggrin:
Vidio i Zatvorasa kod Sjenjaka.

sto se nisi najavio da ces dolazit. GreenDevil

Nisam ni ja bio siguran da cu moci danas, eno poslo sam ti PM.
 
Administrator
adel_tuzla je napisao(la):
vidio danas neku R8-cu crnu,a majko mila auta i sile:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

eh to je R8 od Saida Huseinovica :D dosao fudbaler da se provoza malo :D prosle sezone vozio Tuarega:cool:

vidio dakija kod mup-a jucer oko 19 00 skrece prema Inter Autu i Smajketa kod cipelica, posao kod Dakija da mu nesto pravi hehe ;D;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top