Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Triza ćuner prodje oko 19h prema tusnju :D
cujem nesto ruccccciii..misio nekom odpao auspuh kad ono Fijat krs ide:D:lol::lol:
 
Član
Got2b je napisao(la):
Triza ćuner prodje oko 19h prema tusnju :D
cujem nesto ruccccciii..misio nekom odpao auspuh kad ono Fijat krs ide:D:lol::lol:

:lol: galami ko da je mashina neka :lol:

cini mi se... da vidjoh onu corsu strasnu :D od faye kod ETF-a al sam bio zauzet pa nisam obraco paznju posebno... al mislim da je bila to ta corsa...
 
Član
bulex je napisao(la):
cini mi se... da vidjoh onu corsu strasnu :D od faye kod ETF-a al sam bio zauzet pa nisam obraco paznju posebno... al mislim da je bila to ta corsa...

o da, da...vidio sam i ja golfa na parkingu onom kod sonog...al jbg, ja tam ostavio...em hladovina, em dzaba :lol:
 
Legend
Got2b je napisao(la):
daky vidis li ti kad ja tebi masem i sviram :p nesto si mi se uobrazio u zadnje vrijeme ::p:p:lol::lol::lol:

:lol:

Uvjek me vidis kad idem s posla, a to je koma vjeruj mi jedva se dopeljam do zgrade nekako ;) sorry svirnem ja tebi svaki put, samo sto bude kasno :lol: hehe
 
trizex je napisao(la):
Poprilicno siguran da sam vidio erola na jali :D

O daaa! Bio sam pjan ko letva,samo se sjecam one crvene GTC astre sa jebackim lambo vratima koje navodno vizi vlasnik Volana,jel?

A koliko sam pjan bio svjedoci napuklo mi rebro lijevo i neke ogrebotine po rukama,a nemam pojma otkud mi ista o tog,tako de ne se cuditi ako te nisam zapazio :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top