Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo slika Esmire.. neznam ima li u tebe nazad unutarnje pvc blatobrane, ali u mene nema pa kad kisa pada smeta mi buka, sustanje i kamencici... slike su sa neta... bolje se vidi..

[URL='http://uploadslika.com//izgled.php?id=539772slika[1]
539772slika[1]2.jpg
[/URL]
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

predpostavljo sam da se o ovome radi kod mene tu ima izloacija ona crna kao katran + skaklena vuna i trebalo bi i kod tebe da ima ako nema odi negdje i upi sebi izolaciju imas to po radnjama gdje su auto boje itd...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
e drug fina honda skroz,,jedna od omljenih meni...eh da je jos crvena,,,dobre felge...al ipak joj trebaju jos bolje po mom misljenju,,,,nema sta sad bi kupio ovakvu,,,i motor je mjera;)
aBd na ljeto farbanje u milano crvenu boju, od tipeR-a, spustanje... zatamnjivanje stakala..:lol:

Ma ima da 'zvoni' pratit cu radove...jos crvena;)a planiram i ja radit komplet izolaciju na ljeto vidio sam neki materijal al ne znam kako se zove,da jos smanjim buku,igy je nesto petljo s tim na seatu,,.
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Hvala Esmire, probat cu stavit staklenu vunu... a cuo sam da ima neka spuzva specijalna za buku al nesto puno para... a to me se ne radi jer bi na ljeto se trebalo radit, onda ide sve napolje.. i kao na ovoj slici svi se brusi, onda smolu, dekalin i ostalo...

@ AnDel hvala, probat cu staklenu vunu.. pa vidjecemo sta ce bit :icon_smile:
 
Legend
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

kao prvo , prelijepa honda druze ;)

a ovo sto kazes za buku....i rjesavanje tog problema,ako je suho OK,ali ako znas da tu ima vlage ili moze doci vode...ne pomisljaj na staklenu vunu druze jer ce se napiti vode i smrdice ti u autu...
postoje damping folije/ploce kao zvucna izolacija i ujedno ucvrste povrsinu,....e sad dosta su skupe ali kontaktiraj IGY-a ili Bekira sa foruma,znam da su oni kupovali neke jeftinije koje dobro sluze svojoj svrsi ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

enesss je napisao(la):
kao prvo , prelijepa honda druze ;)

a ovo sto kazes za buku....i rjesavanje tog problema,ako znas da tu ima vlage ili moze doci vode...ne pomisljaj na staklenu vunu druze jer ce se napiti vode i smrdice ti u autu...
postoje damping folije/ploce kao zvucna izolacija i ujedno ucvrste povrsinu,....e sad dosta su skupe ali kontaktiraj IGY-a ili Bekira sa foruma,znam da su oni kupovali neke jeftinije koje dobro sluze svojoj svrsi ;)

hvala drug.. hmmm pa ne dolazi tu voda da stalno ima, ali danas kad sam gledao je bilo malo vlazno.. mislim da je to od kondenza jer prozor se ne otvara, a sa unutrenje strane ako se slijeva ide između stakla i tapacirunga dole.. hvala ti u svakom slucaju.. ipak cu onda sacekati pocetak radova.. pa onda cu nesta skontat.;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

druze moj,gdje da nadjem djelove za ovakvu hondu?? Ja imam istu hondu samo sto je moj motor 1.6 wtec 118kw,cipovana na 215 ks! ne postoji auto u Podgorici koje je bilo brze od njega,nego majstor mi radilicu s'j*ao! mjenjao dihtung glave motora i nesto je sj*ao,nakon 500 metara radilica prolupala!! eto molim te da mi kazes ako znas gdje mogu naci radilicu za nju????
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

matich je napisao(la):
druze moj,gdje da nadjem djelove za ovakvu hondu?? Ja imam istu hondu samo sto je moj motor 1.6 wtec 118kw,cipovana na 215 ks! ne postoji auto u Podgorici koje je bilo brze od njega,nego majstor mi radilicu s'j*ao! mjenjao dihtung glave motora i nesto je sj*ao,nakon 500 metara radilica prolupala!! eto molim te da mi kazes ako znas gdje mogu naci radilicu za nju????
ovdje takvog motora neces naci 100% pokusaj na hrvatskim forumima
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Esmir_crx je napisao(la):
matich je napisao(la):
druze moj,gdje da nadjem djelove za ovakvu hondu?? Ja imam istu hondu samo sto je moj motor 1.6 wtec 118kw,cipovana na 215 ks! ne postoji auto u Podgorici koje je bilo brze od njega,nego majstor mi radilicu s'j*ao! mjenjao dihtung glave motora i nesto je sj*ao,nakon 500 metara radilica prolupala!! eto molim te da mi kazes ako znas gdje mogu naci radilicu za nju????
ovdje takvog motora neces naci 100% pokusaj na hrvatskim forumima

esmir je u pravu u bosni neces nac.. probaj na www.hondafanclub.hr a evo ti mejl od jednog momka iz HR meni je prije 2-3 mjeseca nudio kompletan vti motor 160KS za 200eura ... zovu ga Dins a mejl je:
honda-900-rr@hotmail.com
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

super honda druze...tek sam se sada ukljucio ovdje,nisam nesto navracao kod tebe u garazu...
meni je ova boja super,uradi kakav bodykit al nemoj je farbati sem ako imas problema sa korozijom...jos nesto al ako ti nije nesto skini onaj nastavak on ti gusi motor ko da mu pokrijes 2/3 filtera...ili samo izvali ono iz cijevi,onaj lim u cijevi.. :icon_smile:
pozdrav i puno srece u daljnim radovima ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Raja za svaku bogovu hondu ima slika napucanih na netu samo za ovu sto ja vozim nema nigdje nasao smao 1 jedinu sliku ima li neko negdje neki link da vidim malo idea za auto nemoguce da nemogu da nadjem nista o njoj sto se tice izgleda Honda civic 1.6i LS 110ks 1996 godina s 4 vrata -limuzina
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

evo i mene.. dugo me nije bilo.. na autu se nije nista bitno mjenjalo, par sitnica... evo koja slika..

b759c88b.jpg

f95cddee.jpg

27f36f2c.jpg
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

hvala!! a bolje je uzivo, a i losa je slika.. navecer je extra.. pogotovo kad ugasim onu sijalicu na krovu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top