Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
mnogo lijepa,nego svega ti mjenjaj onu roru,bas je nekakva jadna za nju:cool:

dok malo uhvatim vremena pa odem u Sarajevo kupujem okruglu, vecu...:icon_smile:
 

LSD

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

ko brata te molim skidaj i ovaj znak :icon_smile:
auto je vrh bez tablice....samo mi znak bode oci
 

LSD

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

:D:D:D:D:D
ajd skini:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

:lol: meni je bolja sa znakom.. al cu najvjerovatnije narucit one od tipeR-a one sa crvenom podlogom...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

e drug fina honda skroz,,jedna od omljenih meni...eh da je jos crvena,,,dobre felge...al ipak joj trebaju jos bolje po mom misljenju,,,,nema sta sad bi kupio ovakvu,,,i motor je mjera;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

AnDel je napisao(la):
e drug fina honda skroz,,jedna od omljenih meni...eh da je jos crvena,,,dobre felge...al ipak joj trebaju jos bolje po mom misljenju,,,,nema sta sad bi kupio ovakvu,,,i motor je mjera;)
aBd na ljeto farbanje u milano crvenu boju, od tipeR-a, spustanje... zatamnjivanje stakala..:lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

hvala puno! A treba mi mala pomoc..
kako ona nema unutrasnjih blatobrana - plasticnih,i nema nikakve izolacije između lima u zadnjih tapacirunga, pa kad vozim po mokrom, kamencici udaraju u lim a u kabini se cuje buka, i zadjni dio auta je poprlicno hladam, toplinu mi odvlaci sa strane, jer nema nikakve izolacije. sta mi vi savjetujete da stavim između tapacirunga i lima, a treba uzeti u obzir da u tom prostoru bude i vode koja otice... znaci nemogu spuzvu upijace vodu... :icon_question:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
hvala puno! A treba mi mala pomoc..
kako ona nema unutrasnjih blatobrana - plasticnih,i nema nikakve izolacije između lima u zadnjih tapacirunga, pa kad vozim po mokrom, kamencici udaraju u lim a u kabini se cuje buka, i zadjni dio auta je poprlicno hladam, toplinu mi odvlaci sa strane, jer nema nikakve izolacije. sta mi vi savjetujete da stavim između tapacirunga i lima, a treba uzeti u obzir da u tom prostoru bude i vode koja otice... znaci nemogu spuzvu upijace vodu... :icon_question:
slikaj da vidim na sto mislis mozda ti mogu pomoci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top