Citroen c3 Plurial <3

Citroen c3 Plurial <3

Član
vidjao sam ga po sarajevu, cesto na cesti, takodje iznad cheers-a parkiranog.. simpa je, pravi zenski
 
technoGeek je napisao(la):
Uglavnom spirale, ili ti ga opruge, nije nesto skupo, zavisi koja marka :D

http://cgi.ebay.de/TC-Tech-Federnsatz-35mm-Citroen-C3-Pluriel-/350366745934?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item51937c454e

Xenoni 150 maraka, 6000k

Evo i tepihe imas - http://cgi.ebay.de/SCHWARZE-FUsMATTEN-CITROEN-C3-Pluriel-4xEdelweis-/380267018946?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5889ae3ac2

:D

Samo ti je ovaj originalni dihtung skup

http://cgi.ebay.de/Cabrio-Verdeck-Dichtung-Citroen-C3-Pluriel-/250707800292?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3a5f5970e4

A mozda pusta i dihtung na vratima nekako

http://cgi.ebay.de/Turdichtung-Original-Citroen-C3-Pluriel-linke-Tur-/250709152510?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3a5f6e12fe

Cijena za lijevu stranu, ista i za desnu :(

aaaaaaaaa kako si ti draag :D
fol nest traziio :)
(mada nmgu da udjem) al hvalaa ti :D:D


DLS je napisao(la):
ma najbolje da uzme Markere i flomastere u bojama i nek crta cvjetice i leptirice po njemu ,,bice PRAVI!!!

hahah :D i hocu imati cvjetice i leptirice :p ali necu ja crtati. mada sam ja htjela samo na sajbu u desni cosak jedan dobri cvjetic :D ali me furaju da uradim dvije cize ali ne linije nego od cvjetica naprije :/
meni to malo neukusno,ali mi se malo i svidja :D

GaRGa je napisao(la):
jos malo pa ce te je muntat trubo da ugradi nebil fakat derala na semaforu :)

aaaaa ! ti ne vjerujes da sam prva na semaforima vv :p posebno ovaj na marijin dvoru vv a to je ql samo sto drnda je da :D

VR6Boki je napisao(la):
Pa mozda ne zna djevojka ni sta tacno hoce, uzet ce opruge i na pravi trotoar sjebat karter i onda izletit bruku para za popravku motora? Ne mora se to desiti, al opet auto ce biti tezi za voziti i sl. Trebali li joj to? Moze se srediti i bez spustanja, spustanje je za nekog ko pazi na auto, a zene bas i ne voze tako. A sumnjam da ce joj eventualni dobitak na stabilnosti - ak ga uopste bude, nesto koristiti. Drugo sam ja, ja znam i zasto sam uzeo VTS-a i sta i zasto nesto radim na autu...

pametno. :D ma to spustanje mi se ne svidja zato sto sam vec sjb sestri karter cetvorke jer je malkice spustenija i to na parkingu.. na stupu.

tibor987 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Pa mozda ne zna djevojka ni sta tacno hoce, uzet ce opruge i na pravi trotoar sjebat karter i onda izletit bruku para za popravku motora? Ne mora se to desiti, al opet auto ce biti tezi za voziti i sl. Trebali li joj to? Moze se srediti i bez spustanja, spustanje je za nekog ko pazi na auto, a zene bas i ne voze tako. A sumnjam da ce joj eventualni dobitak na stabilnosti - ak ga uopste bude, nesto koristiti. Drugo sam ja, ja znam i zasto sam uzeo VTS-a i sta i zasto nesto radim na autu...

Koja si ti sovinisticka svinja, to sto je zensko ne znaci da je retard za volanom...ima i muskih retardiranih pa opet ne postoji klisej da smo sakati...

Ko ti zna od pocetnika kad dodje sta zeli, ja tek kad sam dosao na forum mislio sam da je 15 felga ogrooomna i da mi je auto super, sad mi i 17 premalena, auto mi je presporo, preruzno i preamatersko, sa vremenom se razvijas...al opet nisam skrsio karter niti sjebo felgu...pobogu...

A sto ne bi pazila na auto, znam vise zena koje paze auta nego muski, ako nista ne idu petkom 450 milijuna milja na sat i onda sa 130 pod rucnom upada u svoje dvoriste, niti izbija lafete na trotoar jer je prebrzo usao na raskrizje...niti se kurci pred zenskim, niti poteze na semaforu itd itd...

Ne generaliziraj da su muski super vozaci, niti da su zenske topovi...ima nas odlicnih i glupih sa obje strane ;)

hihih :D pa jesmo vala pazljivije. ja sam samo jednom udarila auto za 2mj vv i jednom ogrebala . al se to ne pika xD
a ja bih voljela samo da mi bude slatko,a i mocno xD auto u jednom, iii da ne prokisnjava :(

Limpi je napisao(la):
pravi zemski autic, fin ;)

a tibor blentav ko struja :cool: :lol: :lol:

e bas se obradujem kad kazete da je zeMski i fin :D
samo je onaj jedan rekao najruznije koje je ikad vidio :( xDD

akka je napisao(la):
Odlican Citroen ;) ..ma kako spustanje i xenoni..samo neke fine felgice i to je to ;)

hehe :) aa hvala ti :D

sub3r je napisao(la):
jednostavno, prodas ovo i kupis auto sebi :D

hahhahaha cc :D
sad trenutno ne moze sladje. mslm moze. :/ ali za godinu dvije aBd neki mini ili nesto tako :)

Astra je napisao(la):
vidjao sam ga po sarajevu, cesto na cesti, takodje iznad cheers-a parkiranog.. simpa je, pravi zenski

hehe :) a bas ti hvala :D:D

ovakav mi se svidja :D

http://www.flickr.com/photos/22968857@N03/2203811718/in/photostream/
 
Član
joj nisam nikad vidio ovu garazu,sad sam citao skoro sve postove. Nekim sam se iznenadio a nekim se smijao. Ovaj Tibor je def najljudi na forumu,stari nadmasio si sve sa onom slikom. Jao kako sam se ismijao,imas + za ovo. Hvala ti,bas si me oraspolozio.

Vlasnici zelim svu srecu sa autom, drago mi je kad vidim da ima i cura koje se aktivno zanimaju za svog ljubimca na 4 kotaca. Ah,da ne zaboravim,fin autic,pravi zemski sto bi Limpi rekao. Daj jos slika,nemoj skrtarit;);)
 
ArminM je napisao(la):
joj nisam nikad vidio ovu garazu,sad sam citao skoro sve postove. Nekim sam se iznenadio a nekim se smijao. Ovaj Tibor je def najljudi na forumu,stari nadmasio si sve sa onom slikom. Jao kako sam se ismijao,imas + za ovo. Hvala ti,bas si me oraspolozio.

Vlasnici zelim svu srecu sa autom, drago mi je kad vidim da ima i cura koje se aktivno zanimaju za svog ljubimca na 4 kotaca. Ah,da ne zaboravim,fin autic,pravi zemski sto bi Limpi rekao. Daj jos slika,nemoj skrtarit;);)

hvala tebi puno :)
aa jedan rodjak mi je poslao link ove str,al drg tema ..
iii ovi sto su mi komentarisali garazu i tamo su mene spominjali i cc ja se volim zaebavati,ali fkt su ispali gadovi :/
aa da jos jednom naglasim najisTUNINGiranije JE BILA ZAEBANCIJA. ako se farbam u plavo ne mora znacit da sam glupa i nemojte se tako ophoditi :icon_mad: hah :D

aaa cim prebacim na laptop slike, stavit cu :D:D
 
ne blati te niko ba, mi smo samo malo neozbiljna raja, pa zezamo ove nase kolege ;) niko o tebi nsita lose ne misli ;)

a auto je super, da sam zensko imao bih jedan ovakav :) :) ako ti treba neka pomoc, otvori novu temu i pitaj, tu smo da pomazemo
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Koja si ti sovinisticka svinja, to sto je zensko ne znaci da je retard za volanom...ima i muskih retardiranih pa opet ne postoji klisej da smo sakati...

Vozilo me previse zena da bi pomislio da je bas ova ta koja zna super vozit :D Ne kazem da ih nema, al vidjam ih svakodnevno samo ovdje u svojoj ulici sta rade, okrecu se polukruzno i pri 20-30 km/h bez ikakvog usporevanja preko trotoara gore-dole, jer im je ljeno ic malo u rikverc il kontaju da to nije nikakav problem za auto. Na srecu i nije jer su im visoka auta, da nisu slomili bi i karambolku i sve dole ispod auta.

Evo djevojka je napisala da vec ima jedan karter u karijeri, pa nece spustati auto. Svejedno, da ti odgovorim.

Djevojka je iz Sarajeva, a ovdje imas brdskih djelova i negdje jos uvijek strava rupa. Druga stvar, imamo velik snijeg zimi i velike minuse. Pa kad voda udje u rupe u cesti i zaledi, to sve popuca i onda auti izbace slobodne djelove asvalta i tu cesto imas rupu duboku preko 10 cm, koju ne saniraju sve do proljeca. Tu kad uletis sa necim niskim, nemas bas puno izbora, a jos veci je problem kad mali snijeg zapada il kad je rupa puna vode pa je ne vidis, tu moze svako uletit. I sa visim autima znaju ljudi razjebat ovjes i felgu, a ne necim nizim. Ovo ce ti potvrditi bilo ko iz Sarajeva. Dalje, njen auto je Citroen, i garant ima ovjes slican kao 80% Citroen - Peugeota. To ti u prevodu znaci da ima 6 lezajeva (SEST) na zadnjoj osovini, koji su osjetljivi kao da su od stakla. Svako spustanje ih znacajno ugrozava, a kad vec osovina ode u pm, reparacija je od 500 KM pa na gore. Hoces li i tad bit toliki dzentlmen pa platiti popravak djevojci il bar dio, jer si je nagovarao na to. Nije problem da spusti ona auto, al kad joj vec pisete za spustanje, posto se ne razumije u aute, onda joj nemojte navoditi samo pozitivne strane tog zahvata, nego i one negativne, koje su na nasim putevima mnogo gore. Uputite je na pravi nacin, pa nek ona zakljuci sama jel joj to treba ili ne. Toliko...
 
Zenski auto pravi, interesantan, nije bas najkvalitetnije zamisljen, ali o tom po tom, nadam se da ce te slusati...
 
Član
heh imao sam pluriela svijetlo plavog u familiji kad je tek izasao... imali smo ogromnih problema s krovom... ulazila je voda cim je malo veca kisa ili je na praoni oba prednja sica mokra... isli smo bezbroj puta na servis pa su nam na kraju zamjenili cijeli krov u garanciji... tad se malo situacija popravila al palo je pomirenje da je to tako i gotovo...

lijepa boja auta... s tvojim navodom da je narandjasta prava zenska boja se ne slazem nikako... meni niko nije do sad rekao da mi je auto zenski...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
lijepa boja auta... s tvojim navodom da je narandjasta prava zenska boja se ne slazem nikako... meni niko nije do sad rekao da mi je auto zenski...

Nece da ti prisjedaju na muku :lol:
 
Death_beat je napisao(la):
ne blati te niko ba, mi smo samo malo neozbiljna raja, pa zezamo ove nase kolege ;) niko o tebi nsita lose ne misli ;)

a auto je super, da sam zensko imao bih jedan ovakav :) :) ako ti treba neka pomoc, otvori novu temu i pitaj, tu smo da pomazemo

ma pretjerali ste pp :D vidjet cete kad vam dovedem jaranice da mi vas zaebavamo ! vv
aa ipak si drag :) i ja da sam musko vozila bih ibizu :icon_biggrin:

Dzeniii je napisao(la):
ja bolje auto nisam vidio:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: ,svaka cast GOSPODJICE

hhahahaahah :D oces da zauzmes tiborovo mjesto jel hah :D

olensoner je napisao(la):
Zenski auto pravi, interesantan, nije bas najkvalitetnije zamisljen, ali o tom po tom, nadam se da ce te slusati...

hehe hvala. aBd cu ga dovesti u red :icon_biggrin:

akka je napisao(la):

:icon_biggrin:
 
Član
MA tvoje nije zensko, samo j ebljak hahaha...zezam se, sta te briga imas pravu jegermajster tandzarastu hihihihihihi :D
 
Pike_gti je napisao(la):
heh imao sam pluriela svijetlo plavog u familiji kad je tek izasao... imali smo ogromnih problema s krovom... ulazila je voda cim je malo veca kisa ili je na praoni oba prednja sica mokra... isli smo bezbroj puta na servis pa su nam na kraju zamjenili cijeli krov u garanciji... tad se malo situacija popravila al palo je pomirenje da je to tako i gotovo...

lijepa boja auta... s tvojim navodom da je narandjasta prava zenska boja se ne slazem nikako... meni niko nije do sad rekao da mi je auto zenski...

ma bas me sekira. najvjerovatnije cu napraviti neq vrstu krova koju cu koristiti zimi :/ ali sam ga stvarno zavoljela :D:D

aa boja .. i nie. neutralna je. al s obzirom da su sva auta tamna .. crna plava siva,ova boja vise odg meni kao djevojci, nego te tamne :D i ta svijetlo plava bi mi pasala. :D
aa fkt je tvoje auto bas musko :D kao sto je moje bas zensko :D i to je to. :icon_biggrin:
 
Top