Citroen c3 Plurial <3

Citroen c3 Plurial <3

Član
ono sto je moc , osim sto ima 678 postova je to sto je gospodjica naja(tra)ktivnija cura na forum....
samo tako nastavi :)

p.s. nesto nema djavolice ...?
 
AnDel je napisao(la):
ono sto je moc , osim sto ima 678 postova je to sto je gospodjica naja(tra)ktivnija cura na forum....
samo tako nastavi :)

p.s. nesto nema djavolice ...?

hehe :D ma navika je cudo. a na ovo sam se vec navUkla.
aa cek .. ima jos cura :icon_biggrin:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Tibore ti si ona vrsta čovjeka koja zadnja ostaje u disku i vozi bljutave cure kući:lol::lol:

Sreco samo zovni kad te budem trebao voziti...idemo do bara malo, neki spolic obavit :D
 
Član
CitroenC3p je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
heh imao sam pluriela svijetlo plavog u familiji kad je tek izasao... imali smo ogromnih problema s krovom... ulazila je voda cim je malo veca kisa ili je na praoni oba prednja sica mokra... isli smo bezbroj puta na servis pa su nam na kraju zamjenili cijeli krov u garanciji... tad se malo situacija popravila al palo je pomirenje da je to tako i gotovo...

lijepa boja auta... s tvojim navodom da je narandjasta prava zenska boja se ne slazem nikako... meni niko nije do sad rekao da mi je auto zenski...

ma bas me sekira. najvjerovatnije cu napraviti neq vrstu krova koju cu koristiti zimi :/ ali sam ga stvarno zavoljela :D:D

aa boja .. i nie. neutralna je. al s obzirom da su sva auta tamna .. crna plava siva,ova boja vise odg meni kao djevojci, nego te tamne :D i ta svijetlo plava bi mi pasala. :D
aa fkt je tvoje auto bas musko :D kao sto je moje bas zensko :D i to je to. :icon_biggrin:

to me zivo interesuje... nadam se da je garaziran posto ne znam kako ce mu leci snjeg na krovu tokom zime... moj nije nikad snjeg vidio pa ti ne mogu reci kako ce se ponasati... :S ugl sa srecom mi smo svog prodali na kraju nakon 2 god voznje... ipak je bio dobar autic i pojava jer je bio prvi u gradu :)...
 
sve je to uredu,al djevojka mozda ima momka,a vi svi navalili ko vukovi...
Meni je to najnelogicniji auto ikad napravljen,posebno jer svi forsiraju pricu da je zenski,a kad zelis voziti kabrio moras krov kuci ostaviti i sta ako pocne padati kisa???
To je onaj pluriel sto se voza u sarajevu i u kojem ima viska plavusa :lol:
Usput,jako si spora sa semafora,to ti kazem iz perspektive golfa 2 sa 55 konjica :icon_smile:
bez ljutnje,fina si,al ne ganjam te,za razliku od ovih,jer nemam vremena ;)
 
Član
asmir sa je napisao(la):
sve je to uredu,al djevojka mozda ima momka,a vi svi navalili ko vukovi...
Meni je to najnelogicniji auto ikad napravljen,posebno jer svi forsiraju pricu da je zenski,a kad zelis voziti kabrio moras krov kuci ostaviti i sta ako pocne padati kisa???
To je onaj pluriel sto se voza u sarajevu i u kojem ima viska plavusa :lol:
Usput,jako si spora sa semafora,to ti kazem iz perspektive golfa 2 sa 55 konjica :icon_smile:
bez ljutnje,fina si,al ne ganjam te,za razliku od ovih,jer nemam vremena ;)

nisam ja jos primjetio da je iko ganjao od ovih forumasa. Vidis da je sve zajebancija kao sto to i inace bude. Ovaj forum je mjesto gdje se svi mi opustamo,ono sto ne smijemo pred svojim curama,zarucnicama,zenama il sta ja znam onda to ovdje radimo. A u stvarnosti smo manji od makovog zrna:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Poznajem vlasnicu i super joj je autić, dosta si upadljiva tako da ne trebaš ništa posebno raditi na autu jedino malo za svoju dušu i to je to.. A vi što poludite kad vidite plavušu na forumu, moj savjet je da pokušate sebi naći djevojku u stvarnom životu, možda bude bolje..
 
Član
asmir sa je napisao(la):
sve je to uredu,al djevojka mozda ima momka,a vi svi navalili ko vukovi...
Meni je to najnelogicniji auto ikad napravljen,posebno jer svi forsiraju pricu da je zenski,a kad zelis voziti kabrio moras krov kuci ostaviti i sta ako pocne padati kisa???
To je onaj pluriel sto se voza u sarajevu i u kojem ima viska plavusa :lol:
Usput,jako si spora sa semafora,to ti kazem iz perspektive golfa 2 sa 55 konjica :icon_smile:
bez ljutnje,fina si,al ne ganjam te,za razliku od ovih,jer nemam vremena ;)

Po cemu si ti zakljucio da je ona spora na semaforu za golfa 2 sa 55 ks:icon_question: Evo ti poredjenje golfa 1.3, 1.6 i ovog citroena 1.4, 1.6 je samo malo brzi , a 1.3 je smesan skroz: http://www.cars-data.com/en/car-compare-7714.html
 
asmir sa je napisao(la):
sve je to uredu,al djevojka mozda ima momka,a vi svi navalili ko vukovi...
Meni je to najnelogicniji auto ikad napravljen,posebno jer svi forsiraju pricu da je zenski,a kad zelis voziti kabrio moras krov kuci ostaviti i sta ako pocne padati kisa???
To je onaj pluriel sto se voza u sarajevu i u kojem ima viska plavusa :lol:
Usput,jako si spora sa semafora,to ti kazem iz perspektive golfa 2 sa 55 konjica :icon_smile:
bez ljutnje,fina si,al ne ganjam te,za razliku od ovih,jer nemam vremena ;)

huhuh xD ee koji lud :D iimam momka,ali ni ja stvarno nisam primjetila da me neko ganja heh :D
ma ugl .. stvarno je procedura kad da bude "spider" ali to se rijetko radi ..
kad vidis da nema oblacka po nebu i znas da ces ga vozat cio dan. i onda ga samo u garazu takvog ostavis i cao :D ma on je moja ljepotica xD uprkos svemu. :D
aaa kako ti znaas za plavuse hah :D
a mozda sam spora na semaforima kad se sminkam ili kad neke drg aktivnosti obavljam hah xD ali kad hocu vjeruj da sam najbrza .. bar na pocetku vv :D
 
evo rjesenja tvojih problema sa vodom:
istockphoto_9409419-classic-orange-umbrella.jpg


:cool:
 
Schumi je napisao(la):
Poznajem vlasnicu i super joj je autić, dosta si upadljiva tako da ne trebaš ništa posebno raditi na autu jedino malo za svoju dušu i to je to.. A vi što poludite kad vidite plavušu na forumu, moj savjet je da pokušate sebi naći djevojku u stvarnom životu, možda bude bolje..

reci im daarko ! :icon_biggrin:
ma nerviraju me samo kad govore da je ruzno,ili cudno ilii sporo xD a nikad ga nisu vidjeli,ni provozali :/
aaa hvala tebii heh :D a planiram aBd ga srediti , al na proljece :) nie bas neko zimsko auto heh :D
 
Član
c3 1,4i jedva moze nagurat 160 km/h i treba mu 13 sekundi a.k.a mjesec dana do stoje km/h... ne znam stvarno koga ti uzimas na semaforu :)
 
Top