Citroen c3 Plurial <3

Citroen c3 Plurial <3

Legend
hahah momci saberite se
napali ko vukovi :D

dobar auto, vidjam ga po gradu, doduse nisam zagledao ko vozi :p
pripazi to sto ti voda ulazi, nije to bas najbolje za auto..kao ni za tebe kao vozaca koja boravis u njemu ;)

sretno sa autom, i polako sa planovima da ga ne pretjuniras :))
 

MTR

Član
da se i ja prikljucim koloni :D

fin autic , pravo za zensku populaciju , samo eto kako Zela kaze mokri guzovi :lol::lol::lol:

ako treba kakav servis za to cudoviste tu sam :cool:
 
Legend
pick up,cabrio,coupe ..... tako je mislim glasilo ono kad je samo izasao,uglavnom super auto za cure ;)
 
Član
ne mogu da vjerujem da jedno auto na ovom forumu moze dobiti tolike rijeci hvale, samo se pitam da li je to do auta ili vlasnice :D

nego back to topic, nek je sretno s citrosom i da sto prije rijesis te "kvarove" na njemu ;)
 
Član
hehe....pravi zenski autic... nastimaj taj krov...probaj napraviti od pleksija hard top ili vidi ima li gdje da se kupi pa da to stavljas zimi....

btw. da je kakav muskarac i ovo auto siguran sam da ne bi bilo ovakvih komentara jer bi ga svi smatrali pederom....:D
 
Član
:lol:
k'o vukovi :D


fina konzerva, bas za zensko :D
btw, tesko onima koje ti ostavljas pri potezanju :)
 
CitroenC3p je napisao(la):
heej :D receno mi je da nema citroena kao moj u vasoj garazi :D pa cu se i ja parkirati :D:D

ugl . imam ga dva mjeseca :) presao 98 000 km. 1.4 benzin. start mu je straaaaasan xD mozda ne vjerujete ali ugl prva krecem na semaforu :D:D mada sam malo strasljiva :$
2003 je godiste :/ ja sam treca djevojka koja se uci na njemu .. ulazi mi voda u njeg ii moram stalno nesto mjenjati :S
ali je zato narandzast,bas za curice,sjaji se iii kabrio je :D i to moze biti kabrio na vise naciina :DD

volim ga do neba ! hah :D iii aBd na proljece cu mu staviti iz TSC-a neke lijepe felge ii staviti xenone ii imala sam jos nekih planova , al o tom po tom :D

eto da ga malo viidite :) i kako mi pase :) xD

Boga mi dobra:DC trica Pluriel,i to u ovoj orange varijanti;) Ajde da se mjenjamo na par dana,ja tebi C4 ti meni C3,jel moze:123:
 
Gtr_R35 je napisao(la):
fin citroen :icon_smile:

nek je sa srecom ;)

znao sam da je neka djevojka cim si stavila <3 :lol:

hihihihi :D
aa hvala tiii :)

ZELA GTI je napisao(la):
Ovo će biti najpopularnija garaža na forumu:lol::lol:

Kako imamo divne dečke na forumu. Da ovako komentiraju po drugim garažama imali bi po 10 milja postova:lol::lol:

Lijep citroen, šteta pa ti je mokra guza u njemu:D

p.s. evo sada vidjeh da ti je 20 godina. Ma daaaj

aaa bas ste dragi vi decki (:)
aa sto :/ mlada ? stara ? xD

trizex je napisao(la):
Ala si se zajebala sto si stavila svoju sliku, neces moci doci do rijeci od ovih forumskih "dzentlmena" :D predvidjam jedno 100tinjak postova u ovoj temi do sutra uvecer :)

huhu :D prevario si se vv :D

DLS je napisao(la):
farbaj to jaje ..umene taka fasada na kuci ..

ovo nije jaje vv xD
mada ima neki jajast oblik xD
 
Član
Da nisi bila danas u visegradu? Videh isti ovakav, ista boja isto sve...nisam video vozaca samo.[/align]
 
DDaarriioo je napisao(la):
i citros i dama za 10...:cool:

aa bas ti hvalaa :)

.nOKe je napisao(la):
hahah momci saberite se
napali ko vukovi :D

dobar auto, vidjam ga po gradu, doduse nisam zagledao ko vozi :p
pripazi to sto ti voda ulazi, nije to bas najbolje za auto..kao ni za tebe kao vozaca koja boravis u njemu ;)

sretno sa autom, i polako sa planovima da ga ne pretjuniras :))

hihih :D aa hvala tii :)
a znam da nie :/ rijesit cu to ovih dana def vv :D
aa to zadnje haha :D ne moras ofiiirati :p

MTR je napisao(la):
da se i ja prikljucim koloni :D

fin autic , pravo za zensku populaciju , samo eto kako Zela kaze mokri guzovi :lol::lol::lol:

ako treba kakav servis za to cudoviste tu sam :cool:

hihihih :D a hvala ti :D
aaa treba servis bas bas :/ kad gas dodajem motor ispusta neke zvukove kao da izdise :( :(

enesss je napisao(la):
pick up,cabrio,coupe ..... tako je mislim glasilo ono kad je samo izasao,uglavnom super auto za cure ;)

hihih jest jest :) aa hvala <3

TuLe je napisao(la):
ne mogu da vjerujem da jedno auto na ovom forumu moze dobiti tolike rijeci hvale, samo se pitam da li je to do auta ili vlasnice :D

nego back to topic, nek je sretno s citrosom i da sto prije rijesis te "kvarove" na njemu ;)

hihih :D aa ja sam se bas sad obradovala kad sam procitala :D huh xD jos da mi neko hoce reci kako da ga popravim :/
hvala tii puuno :) aBd <3

GOLF TZ je napisao(la):
hehe....pravi zenski autic... nastimaj taj krov...probaj napraviti od pleksija hard top ili vidi ima li gdje da se kupi pa da to stavljas zimi....

btw. da je kakav muskarac i ovo auto siguran sam da ne bi bilo ovakvih komentara jer bi ga svi smatrali pederom....:D

pa to cu najvjerovatnije i uradiiiti :D ali nie to jedini problem,ali je najveci :D
aa def nie za muskarce :D

sub3r je napisao(la):
:lol:
k'o vukovi :D


fina konzerva, bas za zensko :D
btw, tesko onima koje ti ostavljas pri potezanju :)

hihih :D hvaaala :) a jest vala konzerva :D
pa vecinu ostavim vv haha :D

RS TURBO je napisao(la):
Fin autic :icon_smile: sretno :smajli38: sredi taj krov :)

hehe :) hvala. aBd <3

Sporting je napisao(la):
Bas je vala za dame :)

hehe :) <3

dellas je napisao(la):
Da nisi bila danas u visegradu? Videh isti ovakav, ista boja isto sve...nisam video vozaca samo.[/align]

aa niisam :) a moguce da ima ovakav. cak i u Sa ima isti grrrrrr xD
 
Top