Cime cistite plastike unutrasnjosti?

Cime cistite plastike unutrasnjosti?

Član
I ja koristim vlažne maramice i erdal mlijeko za kožu i to je to što se tiče unutrašnjosti ;)
 
Član
Ja koristim nekakvo "mlijeko" OTO TOP marka neka talijanska,extra očisti,poslje se jedno 4-5 dana ne lijepi prašina,ima fin miris koji nije prejak i poslije nema onog ružnog sjaja već tabla bude kao nova..;)
 
Član
Evo danas sam probao sa DAX-om i maramicama, tu je to negdje, samo sto je maramicama prakticnije. Auto se preporodilo, hvala svima. :icon_smile:
 
Kako se ovaj ovaj dax pokazao na sjedistima, nisu previse zaprljanja, ali cisto da ih ne zapustim i da ih malo osvjezim. Kako ga koristite, da li ga razblazite ili samo ovako naspricate sjedista i trljaj. I jos jedno malo poglupo pitanje, da li se ovo sredstvo nalazi na policama vezanim za auto kozmetiku ili tamo gdje budu ostala sredstva za pranje :icon_smile:
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kako se ovaj ovaj dax pokazao na sjedistima, nisu previse zaprljanja, ali cisto da ih ne zapustim i da ih malo osvjezim. Kako ga koristite, da li ga razblazite ili samo ovako naspricate sjedista i trljaj. I jos jedno malo poglupo pitanje, da li se ovo sredstvo nalazi na policama vezanim za auto kozmetiku ili tamo gdje budu ostala sredstva za pranje :icon_smile:

Ja sam radio "dubinsko" s njim. Našpricao na sjedišta bez razblaživanja utrljao dobro i onda onim usisivačem na vodu izvukao to. I stvarno je super ispalo. A vidjećeš ga među ostalim sredstvima za pranje, ima upečatljivu boju ne možeš fulati.
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kako se ovaj ovaj dax pokazao na sjedistima, nisu previse zaprljanja, ali cisto da ih ne zapustim i da ih malo osvjezim. Kako ga koristite, da li ga razblazite ili samo ovako naspricate sjedista i trljaj. I jos jedno malo poglupo pitanje, da li se ovo sredstvo nalazi na policama vezanim za auto kozmetiku ili tamo gdje budu ostala sredstva za pranje :icon_smile:

Ja sam radio "dubinsko" s njim. Našpricao na sjedišta bez razblaživanja utrljao dobro i onda onim usisivačem na vodu izvukao to. I stvarno je super ispalo. A vidjećeš ga među ostalim sredstvima za pranje, ima upečatljivu boju ne možeš fulati.

E super, planiram malo da osvjezim sjedista dok je ovo toplo vrijeme, a imam i usisvac na vodu, solidne jacine. ;)
 
Administrator
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Kako se ovaj ovaj dax pokazao na sjedistima, nisu previse zaprljanja, ali cisto da ih ne zapustim i da ih malo osvjezim. Kako ga koristite, da li ga razblazite ili samo ovako naspricate sjedista i trljaj. I jos jedno malo poglupo pitanje, da li se ovo sredstvo nalazi na policama vezanim za auto kozmetiku ili tamo gdje budu ostala sredstva za pranje :icon_smile:

dax ćeš naći u konzumu na policama gdje su ostala sredstva za pranje. To je njihov proizvod :)
 
Član
sub3r je napisao(la):
Evo danas sam probao sa DAX-om i maramicama, tu je to negdje, samo sto je maramicama prakticnije. Auto se preporodilo, hvala svima. :icon_smile:

ja npr plastike na pragovima i druge prastike mažem kremom za cipele, pa onda spužvom utrljam.. Dobije crnilo, a poslije ne ostaje na odjeći...
 
Član
Ja danas ocevo auto komplet ocistio znaci tepih, sjedista, sve plastike, znaci komplet unutrasnjost sa DAX-om.:cool: Spalo ama bas sve, a auto je bilo zapusteno samo tako ;) ;);)

A zlaja i ja sam karambolke na PUGu mazao sa tom kremom za cipele osvjezi fino ;)
 
Član
Unutra baš traje, vani ne znam da li spane vremenom... Unutra drži, ali džaba kada se isprlja... Mislim da je to jer sve prljavo ( ne metu/ peru ulice dovoljno) i kada ulaziš u auto uneseš bruku prašine i kamenčića... Tako da ne traje baš dugo kada ga očistiš, koliko god čuvo. Ulickam da se crni unutra, odem do grada i ostanu otisci patika i kamenčića je brdo, a gledo sam kuda hodam.. ***** ti prljavu Bosnu
 
Član
Meni traje dobro, podavno sam namazao a nije jos izblijedilo ;)

Sa ovim sam mazao:
873-1.jpg


Osjekao vrh i ctkicom farbao :D
 
Super Moderator
mahe007 je napisao(la):
Ja danas ocevo auto komplet ocistio znaci tepih, sjedista, sve plastike, znaci komplet unutrasnjost sa DAX-om.:cool: Spalo ama bas sve, a auto je bilo zapusteno samo tako ;) ;);)

A zlaja i ja sam karambolke na PUGu mazao sa tom kremom za cipele osvjezi fino ;)

A kako daxom kako si radio? Mislim postupak?
 
Član
:D:D

Naspricas daxom, malo s ovim utrljas i obrises cistom krpom http://www.google.ba/imgres?um=1&sa=N&hl=en&biw=1680&bih=925&tbm=isch&tbnid=cyeBKxqI-V8Q2M:&imgrefurl=http://www.e-merkur.rs/domacinstvo/ciscenje/pomagala-za-ciscenje/cetka-coronet-9cm-za-ruke.html&docid=w1cMYYBE1pyY7M&itg=1&imgurl=http://www.e-merkur.rs/products/big_images/967562.jpg&w=600&h=600&ei=xK7jUfvIMqfl4QTYsoGYCw&zoom=1&ved=1t:3588,r:17,s:0,i:128&iact=rc&page=1&tbnh=176&tbnw=225&start=0&ndsp=28&tx=72&ty=69

Moze se osvjezit, ali ako je bas prljavo onda samo dubinsko ;) ili ces bas ruke sjebat trljajuc :icon_smile:
 
Top