Cime cistite plastike unutrasnjosti?

Cime cistite plastike unutrasnjosti?

Član
Kao sto pise u naslovu, zanima me cime vi cistite plastike unutrasnjosti, tablu, rukohvate, kuglu mjenjaca i slicno? Koliko god ga cistio i prao uvijek ostane kao neki masni sloj, vodom ne mogu skinuti a ne smijem da probavam nekim tekucinama da ne bi nagrizlo plastiku. Svaka pomoc dobrodosla. ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
Kao sto pise u naslovu, zanima me cime vi cistite plastike unutrasnjosti, tablu, rukohvate, kuglu mjenjaca i slicno? Koliko god ga cistio i prao uvijek ostane kao neki masni sloj, vodom ne mogu skinuti a ne smijem da probavam nekim tekucinama da ne bi nagrizlo plastiku. Svaka pomoc dobrodosla. ;)

I ja sam dugo imao tih problema,dok nisam naletio na aktivnu pjenu za te stvari.Sve bude cisto,i nista ne bude masno i slicno.Moja preporuka. :cool:
 
Član
mozes li malo blize to pojasniti, kako se zove to, imas li kakvu sliku druze :icon_question:
 
Član
sub3r je napisao(la):
mozes li malo blize to pojasniti, kako se zove to, imas li kakvu sliku druze :icon_question:

Pjena se poprsce po cijeloj tabli,ili tamo gde je potrebno,ostavis minut,i obrise se krpom.Rezultatom sam i vise nego zadovoljan.Ne steti.Nije masno.A opet se presijava,ali nije kao od sprejeva.Evo jedna slika kao primjer,ali ima ih vise proizvodjaca.Odlicno skida i mrlje sa sjedala ako ima.Nije kao dubinsko,ali kod sitnih fleka dobro pomogne.
http://s5.tinypic.com/2wreyih_th.jpg
 
Član
Ja kupio nekakav sprej na benzinskoj miris vanije fino mirise i lako se obrise nema masnoca sve tabla upije
 
Član
dax-om sve ocistim i nema potrebe za daljim mazanjem ili slicno. dax pere sve a ne steti materijalima i ne ostavlja masne fleke po ostatku interijera

505105070l.gif
 
Član
Death_beat je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ja čistim sa bicom za staklo , obična znaci tekućina za pranje stakala ;)

i ja sam neki dan po prvi put plastike blicom ocistio, i najzadovoljniji sam do sad

lahko je uzet nirginovo ili neko drugo originalno markirano sredstvo od 20+ KM namijenjeno samo za kokpit, daj sta za marku a da ima efikasnost :icon_biggrin:

a za dugotrajan miris u autu, ukradete malo omeksivaca iz kuce , razmutite sa vodom 50-50 u ovu flasicu koju potrosite od blica za staklo, i onda poprskajte po sjedistima :cool:
 
BHT Ovisnik
nista vam nece pomoci koliko vlazna maramica,vjerujte;) da je netko samo vidio mog volva kada sam ga tek uzeo koja je to masnoca i prljavstina bila,dovoljno je docarati da se jedva vidilo kojom brzinom ides kako je sat bio masan,a tek ostale plastike,rukohvati i sl., užaš, i samo vlažne maramice, skida sve živo, ako imate problema s mušicama po autu,nikakvi glupi sprejevi,samo vlažnu maramicu i naiđite, spadaju same od sebe, sigurno nece nastetiti auto,ja uvijek imam paket vlažnih maramica od 70kom u autu, definitivno najbolje za unutrasnjost;)
 
Super Moderator
A meni bas vlazne maramice na glatkim plastikama tipa od brzinomjera ostavljaju mrlje ono bude umazano a prasinu pokupe sto jest jest
 
BHT Ovisnik
to je bar lako kasnije samo najobicnijom krpicom prebrisati ili obicnom maramicom sto ostane,al zato ce skinuti svu masnocu i prljavstinu,cak i onda kad se nevidi pređes sa njom,malo samo upres vidjeti ces koliko skida, ja kada sam poceo ostale plastike sa njom cistiti tek vidim da nije to ta boja :D
 
Top