Cime cistite plastike unutrasnjosti?

Cime cistite plastike unutrasnjosti?

Super Moderator
Hajd kad vec ima tema ne mogu naci onu za ciscenje izvana, trebam danas malo oko auta nesto da cistim tj tapacirunge unutra, krovni i one sa strane, cime je najbolje? I hocu motorni prostor oprat a ne da mi se vozit na samousluznu, pa da pitam hoce li mi permetal pojesti one plastike od motora?
 
Član
allroad je napisao(la):
Hajd kad vec ima tema ne mogu naci onu za ciscenje izvana, trebam danas malo oko auta nesto da cistim tj tapacirunge unutra, krovni i one sa strane, cime je najbolje? I hocu motorni prostor oprat a ne da mi se vozit na samousluznu, pa da pitam hoce li mi permetal pojesti one plastike od motora?

Ja sam unutra cistio daxom i onom mrezastom vrecom il nekom cetkom koja nije toliko gruba..i poslije toplija voda i lenor i fino krpom prebrises. Al samo polahko da nebi se odlijepilo sve :) i sa lenorom pazi nemoj puno mokrom krpom bolje vise puta preci lagano... A i motorni prostor sam daxom, naprscem sacekam malo da odradi svoje i saperem :)
 
Član
Super tema ...


Mi na praoni naftom poprscemo motor i toplom vodom saperemo ga ... s moje strane neoperemi to bas nesto extra ...

a bas cu probati stim DAX-om ...



Sto se tice unutrasnjosti prvi put cujem da neko koristi DAX .. znaci DAX i krpom prebrisati ... ja cesto kuci koristim neki MAGIC sprej meni je super .. bas sutra kontam da kupim NIGIRIN .. znaci bitno mi je da auto i mirise ..
 
Član
Ja sam sjedista neki dan prao arielom, malo fairya, topla voda...natopis malo sjedista i ribas onom mrezastom vrecom od krompira...poslije tog krpa mlaka voda i lenor i lagano prebrises i izvuces sapunicu...gdje je ostalo fleka ja sam daxom poslije presao jos jednom i lenorom i nemam rijeci kako je extra ispalo :) A i vanish svi hvale al nisam probao :)

PRIJE

POSLIJE
 
Super Moderator
Bio je vanish, na 10-ak litara vode ide dec vanisha otprilike. Opere tapacirun krovni samo tako :icon_eek:
 
BHT Ovisnik
nabijem ja Vanish na qrac !
to je najvece smece koje postoji,ja drzim praonicu tepiha i svaki dan imam dosta tepiha za pranje, i svaki koji je ciscen vanishom tocno se vidi jer iz te tocke pođe da izbija sapunica oko koje ima zajebancije da se istjera vise nego fleka, fora vanisha je isto kao neka kiselina,povrsinski ocisti,ali zato sve nabije u dubinu i samo je PRIVIDNO cisto, te postoji i vjerovatnost da i progori od njega jer svaki dan viđam svakakve slucajeve, kada vidim reklamu vanisha šaltam program, jezim se kad cujem
 
Super Moderator
Pa sto nisi ranije napiso :lol:
A jbg to je vjerovatno zato sto je za bosansko trziste, kupi ga negdje vani pa probaj siguran sam da je dobar
 
BHT Ovisnik
za tepihe nikada nisam koristio niti jedno sredstvo osim kvalitetnog pranja s vapom, cetkom i praškom (npr. Nila) i mogu reci stotine i stotine zadovoljnih musterija, nista kemikalije, sto se tice siceva ja uvijek preferiram dubinsko pranje
 
Top