Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Putovanja.ba
Administrator
EP Ciglane Sarajevo kao sto su mi i rekli, jutros cijena po starom 2.36
 
cijena goriva u nasem podruciju ne promjenjiva tj mjesto Karuše pa put prema Teslicu minimalno 15 pumpi na svom ista cijena dizel 2.31-2.36 benzin isto tako ne mjenja se lopuzama imaju jos na stanju stare zalihe kad potrose onda ce spustit za 5 pfeninga a to ce bit za mjesec dva ;)
a kad poskupi odmah dizu cijene valjda odmah kupe skupo gorivo ;)
al zato ja u Doboj skoknem i lože po 1.80 i gas :D i benzina po 2.06 :D
 
Član
cijena goriva u nasem podruciju ne promjenjiva tj mjesto Karuše pa put prema Teslicu minimalno 15 pumpi na svom ista cijena dizel 2.31-2.36 benzin isto tako ne mjenja se lopuzama imaju jos na stanju stare zalihe kad potrose onda ce spustit za 5 pfeninga a to ce bit za mjesec dva ;)
a kad poskupi odmah dizu cijene valjda odmah kupe skupo gorivo ;)
al zato ja u Doboj skoknem i lože po 1.80 i gas :D i benzina po 2.06 :D

đubrad , ništa drugo, ista stvar s cigarama, nisam doživio da pojeftine al čim poskupe automatski je cijena dignuta, iako stara cijena na kutijama bude i po par mjeseci
 
Član
ja maloprije bio na gazpromu,iznenadio se kolika je guzva na pumpi,prosto da ne povjerujes,kolona auta ceka da sipaju dizel po cijeni 2.01
 
Član
Na USK jos uvijek nema pojeftinjenja, na svim pumpama ista cijena ukljucujuci u gazprom, jos uvijek cijene 2.31-2,36 benzin 2.31-2.35 dizel :) imamo znaci najjacu drzavu na svijetu gdje imas 10 drzava u jednoj drzavi hahahhaa :D
 
đubrad , ništa drugo, ista stvar s cigarama, nisam doživio da pojeftine al čim poskupe automatski je cijena dignuta, iako stara cijena na kutijama bude i po par mjeseci
ne mjeseci drug nego godina znam lika u svom mjestu koji legalno ima trgovinu i legalno prodaje stare zalihe cigara cijena drine sarajevske na kutiji 1.80 KM ;)
da je prodaje za 2.50 pa hajd nego po istoj cijeni kao i sada sto su
 
Član
935609_770552466304563_701610219_n.jpg
 
Član
Postoji li mogucnost da se napise kakvo kolektivno pismo agenciji ili drustvu zaduzenom za regulaciju cijena? Za ova mjesta gdje je cijena ostala ista. Zna li neko sta je s time? Stvarno nema smisla. Hvala.
 
Postoji li mogucnost da se napise kakvo kolektivno pismo agenciji ili drustvu zaduzenom za regulaciju cijena? Za ova mjesta gdje je cijena ostala ista. Zna li neko sta je s time? Stvarno nema smisla. Hvala.

Naftaši imaju jak uticaj u politici, "inače moj dobar prijatelj" na važnoj poziciji, nemaš se kome žaliti, to je samo gubitak vremena. Već se pomiriti sa činjenicom i plaćati trenutnu cijenu goriva.
 
Top