Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Član
ljudi izbjegavajte selex, stara je tu sipala preko 10 godina, juce jedva kuci dosli 30 km od SA izgubimo gas, rek'o da nije voda u benzinu, jedva dodjemo na Pale natocimo za cenera, i sve u redu kao da nista nije ni bilo :)
isti dan mi je stala motorna pila, razlog ponovo voda u benzinu iz jebenog selexa
 
Član
Ja sam samo skontao po svom dzepu da je veom skupo sipati na kojekakvim pumpama koje se zovu po prezimenima porodice. Taj me sport koštao nedavno 500KM, i nekoliko pumpi po garaži. Što se tiče Gasproma danas drug SDI-a napuni do čepa, odlično sve. I ja sam planirao sutra - prekosutra ga nastancati, ili čekati da padnu cijene :D. Koji sam peh nasuo 150KM skoro, a za dan dva cijena pala na 2KM.
 
Član
Iste cijene jos uvijek i u Bihacu, 2.31 benzin, 2,38 Dizel. Taman kad oni budu "htjeli" spustiti cijene barel ce otici gore i cijene se nece ni promijeniti i ostace kakve su i sada na 90% pumpi i eto samo u BiH nije bilo pojeftinjenja a u ostalim drzavama na ovoj planeti jeste pojeftinilo :D J*bes zemlju koja Bosne nema hahahaha :D
 
Član
Iste cijene jos uvijek i u Bihacu, 2.31 benzin, 2,38 Dizel. Taman kad oni budu "htjeli" spustiti cijene barel ce otici gore i cijene se nece ni promijeniti i ostace kakve su i sada na 90% pumpi i eto samo u BiH nije bilo pojeftinjenja a u ostalim drzavama na ovoj planeti jeste pojeftinilo :D J*bes zemlju koja Bosne nema hahahaha :D

Ima jedna gora zemlja, u BIH je negde bilo negde ne, a u Srbiji stoji zakucano na 1.3 eura i ne mrda! Cak su najavili poskupljenje od januara zbog novih akciza, a cenu sad nece sniziti "zbog nestabilnog dinara".
 
Kod nas u Kladnju na privatnoj pumpi gdje sipam je dizel je 2,26, a benzin 2,36. Na EP nisam braco paznju vidim sutra. Do Amoxa nisam isao.
 
Član
gassprom, ina i lokalci i dalje na starim cijenama, dok nestro, brčko gas su u subotu već spustili cijene :)
 
Top