Chip tuning

Chip tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bosko je napisao(la):
nije opste fazon u tom na sta se ko pali i dal mi znamo il ne znamo da je on u pravu, nego pravi anti reklamu, a debil obicni, eto, kad vec moram tako da se izrazim jer se vi ustrucavate, eno tamo u predstavljanju napiso da ima nekakav overboost na renou 1.2, a studira elektrotehniku, jadna ova bih sa takvim elektrotehnicarima.

a nisam vidio ovaj post...

decko imao sam clia 1.2 turbo... i malo nadji na netu sta ima to auto sta nema ne kazem da je brzo meni je bilo ok.. a jel ti vozis ono auto sto je duzi oblak dima iza njega nego samo auto... i onda meni kazes da sam debil ... meni je debilno voziti dimnu zavjesu za sobom, dobro mozda neki to vole, ne ulazim u to... druga stvar ne vozim ni renola ni peugeota... malo chekiraj prije nego o drugima nesto kazes , a u tvom drugom postu da kantu vozim... jes je :123: i ja sam tako cuo

ali majke mi vas ne kontam , isto ko da sam vas dirao , pobio vam po familije, sto sam rekao za SM da nikada ne bih cipovao pored renomiranih i poznatih kuca ?
 
Član
znas cenga, ima za tebe naziv adekvatan samo sam ga zaboravio.. zavisi opet od mjesta do mjesta, al uglavnom svodi se na to da si ogranicen ili da si pod narkoticima, pa ti skontaj...
 
Član
cenga je napisao(la):
pa ne bih ga stavio u SM :D nema tih para, kad vec radim uradicu negdje kako treba , a ne po selima i zaseocima...

Zanimljiva teorija da kvalitet cip tuninga zavisi od velicine grada :)

Sto veci grad to bolje i kvalitetnije.

Imas SM i u Sarajevu pa mozes i tu uraditi nemoras dolaziti u selendru Gradisku. :)

Otkud znas da tvoje renomirane kuce nisu iz nekog austrijskog ili svajcarskog sela,ko ti garantuje to,a ja znam okakle su ali ti izgleda ne :(

Losa ti je teorija cip tuninga,mnogo jos stvari moras uvidjeti da bi sudio o cip tuning tematici.
 
Član
n84231691247_1783169_5196540.jpg
 
Član
ma nije to nista :icon_twisted:

kod renomiranih kuca u Brckom i Tuzli dobio bi mnogo vise KS i mogao bi jos "SKORO" reci da je radio remap u Evropi kod pravih tunera :D
 
Član
Mrva je napisao(la):
Upravu si, imas i u Jelicu za ovaj motor i kosta 1000 Eura. Pa da prodjes ko pojedini sto sam znao da su tamo radili... kasnije svi glavu na ravnanje nosili :icon_mad:
Ako je novo auto nemora da znaci da se treba sad ozeniti tim autom!
Ove auto kuce imaju gotove mape te se bukvalno radi copy/paste. Jesi li siguran u da ce jedna te ista mapa raditi na svakom autu (istom motoru)

Kad smo kod Brcko Gasa vidjeli smo sta je uradio sa Astrom OPC, tako da...

cenga je napisao(la):
znam da se kasno ukljucujem u temu, ali pusti ti nadrichipove neke... imas novo auto, imas interauto u tuzli kod kojeg dobijes chip , a ostaje ti garancija ista je stvar sa Brckogas .... ne govorim nista protiv SM chip tuninga, ali brate novo je auto novo... odi u ovlasteni servis (a mozda ti cak bude i jeftinije)


Obzirom da sam iz Brckog, a ne znam sta je to bilo sa tom Astrom OPC, mogu li dobiti malo vise informacija?
hvala
 
Član
:lol::lol: prijedloga
joj cega sam se sve nacito joj nebuloza sto veci grad to bolji chip :lol::lol:
i naravno SM rulzzz :icon_biggrin:
 
Član
Pazi sve je to fino na slikama,svicarska,tuning,trke....imaju i kinezi na sajtovima zgrade od 5 katova,kancelarije,itd.....a ustvari prodaju stvari iz stana i sve to drze u spajzu.Ali boze moj,znate kako je u nasem mentalitetu,sve strano je bolje.Ja mogu komentirati i ovaj posao kojim se ja bavim da su momci iz bosne ,srbije,HR,litvanije,slovacke,bugarske,rumunije 5x bolji i sposobniji i vise ulazu u opremu nego englezi,njemci,francuzi......Vidim po forumima sa kakvim se smesnim problemima bore i nemogu da ih rese.
Bio je slucaj na forumu da je lik kad mu je objasnjeno da uradi "swap dump" okrenuo eprom za 180 stepeni i zalemio :lol:
Eto toliko od mene,onako objektivno (ako se moze iz Gradiske:icon_biggrin:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top