Chip tuning

Chip tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nemas i onako tih 140 konja gdje da vozis po ovoj ebenoj lopovskoj zemlji s cestama iz 19. stoljeca.A takode kod vw se zna da je turbina veoma osjetljiva,diferencijal takode.Tako da bez dodatnog mijenjanja jos nekih dijelova sve je to los posao.Jer taj motor da je s tim komponentama mogao imati 170ks kao 2.0tdi od 170ks imao bi ih vjeruj i ne bi ovaj jaci model bio za par hiljada maraka skuplji. Moj prijatelj koji zivi u Njemackoj tako podigao Golfa 5 i nakon predenjih 15000km mu riknula turbina,i to bukvalno riknula,leptirica i osovina se rasuli skroz.I to mu se bas desilo kad se vracao iz Bosne za Njemacku na autocesti u Minhenu a on zivi na krajnjem sjeveru,pa ga i sljepanje kostalo dodatnih 1000€.Ali eto tvoje auto tvoj izbor.Bolje mu kupi extra felge za te pare ;)
 
Član
neznam zasto se opterecujemo ovim komentarima! Neznam da se iko odkad sam ja regan javio na forumu i rekao da mu je SM zajebao auto! Nek se javi Zoka sa Seatom pa nek kaze sta su mu rekle druge "tunerske" kuce kad je trebao mapirat auto.. Zoki, treba si zvati BrckoGas :D

nodiash je napisao(la):
Nazalost gledas sa subjektivnog stanovista...ako je firma vani ne znaci da rade duze i bolje...ne znas ni otkad SM se bavi ovim poslom ni kojom opremom i znanjem raspolazu tako da nisi mjerodavan da sudis o tome...
Da tu si upravu, ja kad sam kupovao opremu za chip tuning Srdjan mi je odmah rekao ili kupujes najkvalitetnije ili nemoj ni pocinjati ;) Covjek je stvarno siguran u posao a to se i vidi, opremu da nespominjem svi znamo sa cim i kako radi :icon_biggrin:
 
cenga je napisao(la):
ja sam
ja sam
ja sam
ja sam


ja nista nisam rekao osim sto sam spomenuo da ovlasteni distributeri za VW i Audi imaju svoj chip tuning program, i dao savjet momku da mu je to najpametnije da uradi... a to svoje hvalisanje ostavi negdje drugo iskreno me boli k. sta si sta nisi, mislim da nisi jaci od http://www.digitaltuning.ch/ i od http://www.tuneline.at/


eto ne moze me niko ubjdeiti da si jaci od njih ????? i smijem li imati svoje misljenje ???????? jer kazem bolje je dati novac ovim kucama, nego nekoj anonimus iz BiH ..
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
cega nemoj srat vise i pravit glupu reklamu i temu okretat onako kako ni pod razno ne treba da bude okrenuta, sto ti pricas o stvarima koje uopste ne znas ? Jesi ti kad sta remapovo, tu kantu svoju peugeota sigurno nisi, zato ne seri vise po temi i tebi ako odgovara idi tamo u brckogas il gdje vec i popusti.
 
Član
Sta vam je svima vidi se da covjek spama :icon_smile: ima premalo postova za SM-popust pa ih nabija :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
hu ha... sve nindze... jos ste gori sto slusate budalu... vidi se da prica... nebuloze... a i vi se jos palite... a jest vas tesko zapaliti xD
 
Član
nije opste fazon u tom na sta se ko pali i dal mi znamo il ne znamo da je on u pravu, nego pravi anti reklamu, a debil obicni, eto, kad vec moram tako da se izrazim jer se vi ustrucavate, eno tamo u predstavljanju napiso da ima nekakav overboost na renou 1.2, a studira elektrotehniku, jadna ova bih sa takvim elektrotehnicarima.
 
Član
nodiash je napisao(la):
Srdjane mani se corava posla...decko je neki tupko neupuceni i kraj borbe...nema potrebe da ti njemu objasnjavas sta si i ko si....;)

bosko je napisao(la):
nije opste fazon u tom na sta se ko pali i dal mi znamo il ne znamo da je on u pravu, nego pravi anti reklamu, a debil obicni, eto, kad vec moram tako da se izrazim jer se vi ustrucavate, eno tamo u predstavljanju napiso da ima nekakav overboost na renou 1.2, a studira elektrotehniku, jadna ova bih sa takvim elektrotehnicarima.

a ti ne vozis kantu aj zdravo
 
Član
cenga je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Srdjane mani se corava posla...decko je neki tupko neupuceni i kraj borbe...nema potrebe da ti njemu objasnjavas sta si i ko si....;)

bosko je napisao(la):
nije opste fazon u tom na sta se ko pali i dal mi znamo il ne znamo da je on u pravu, nego pravi anti reklamu, a debil obicni, eto, kad vec moram tako da se izrazim jer se vi ustrucavate, eno tamo u predstavljanju napiso da ima nekakav overboost na renou 1.2, a studira elektrotehniku, jadna ova bih sa takvim elektrotehnicarima.

a ti ne vozis kantu aj zdravo

ti si retardiran, i da, zdravo.
 
Član
Neznam u koga je kanta u koga nije ali zasigurno prosjek auta na BH-TUN je 20 god a ima malo kanti tako da nisu sve kante heheh!
PS. Čenga jesi skupio 500 postova za SM-chip popust spamanjem na ovoj temi ili ti jos fali :icon_smile: hehhe veliki pozz za čengu idola i čipera i brčogas sry ako sam nekog zaboravio :lol::lol::lol:
 
Član
pa ne bih ga stavio u SM :D nema tih para, kad vec radim uradicu negdje kako treba , a ne po selima i zaseocima... pozz ja se iskljucujem iz teme, a sto se tice kante, on je prvi poceo nesto o mom(mojim) autima pricati... jebaji ga uzivajte i da Bog da vam svima SM digao po 1000 konja :123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top