Chip tuning

Chip tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cenga je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
cenga je napisao(la):
znam da se kasno ukljucujem u temu, ali pusti ti nadrichipove neke... imas novo auto, imas interauto u tuzli kod kojeg dobijes chip , a ostaje ti garancija ista je stvar sa Brckogas .... ne govorim nista protiv SM chip tuninga, ali brate novo je auto novo... odi u ovlasteni servis (a mozda ti cak bude i jeftinije)

alo bolan kakav chip u inter autu i ovlastenom servisu nemoj valjat gluposti majke ti...

prije nego sto si ti poceo valjati gluposti , pogledaj malo stranicu brcko gasa

http://www.brckogas.net/

pa onda odes

chiptuning i procitas text... ako se mozda ne snalazis najbolje


c/p



“BRČKO GAS” je zvanični predstavnik DIGITALTUNING-a za Bosnu i Hercegovinu.
Naša modifikacija - tuning je pripremljen kroz dugo i detaljno podešavanje na ispitnom stolu. DIGITAL TUNING modifikacije se jednostavno instaliraju na ECU (engine control unit) računar ubrizgavanja i originalni čip se zamenjuje našim. Novi podaci se prenose kroz ECU koji je direktno povezan sa računarom. Kod kola gde se originalni ECU ne može modifikovati DIGITAL TUNING nudi dopunski modul koji se može prilagoditi bilo kojem tipu motora. Naša ECU modifikacija ne zahteva bilo kakva nova podešavanja kao ni modifikacije motora.
Pouzdanost i trajnost motora ostaju isti. Nakon instaliranja modifikacije se testiraju od strane proizvođača pomoću dijagnostičkog aparata.

ili nazoves itd. itd...

pozz

pametnjakovicu nazovi brckogas i pitaj koliko kosta i koja je garancija i koje su perfomanse mada ovo zadnje imas na digitaltuning stranici i kad sve to saberes onda se javi ovde na temu i reci da je super stvar...
 
Član
pa vozio sam se u autu 1.9 tdi pd 105 konja prije i poslije chip tuninga i mogu reci samo rijeci pohvale... a auto nije radjeno negdje na livadi i slicno... pozz
 
Super Moderator
lov2xlr8 je napisao(la):
papričica tjuning,jel to neka madjarska firma pa paprike lijepe ili

:lol::lol::lol::lol:

ma onaj se navio prica svasta... naravno da je srdjan radio i skuplja auta od passata... imam ja u RR-u SM chip a to auto je duplo skuplje od passata ;)
 
Član
Upravu si, imas i u Jelicu za ovaj motor i kosta 1000 Eura. Pa da prodjes ko pojedini sto sam znao da su tamo radili... kasnije svi glavu na ravnanje nosili :icon_mad:
Ako je novo auto nemora da znaci da se treba sad ozeniti tim autom!
Ove auto kuce imaju gotove mape te se bukvalno radi copy/paste. Jesi li siguran u da ce jedna te ista mapa raditi na svakom autu (istom motoru)

Kad smo kod Brcko Gasa vidjeli smo sta je uradio sa Astrom OPC, tako da...

cenga je napisao(la):
znam da se kasno ukljucujem u temu, ali pusti ti nadrichipove neke... imas novo auto, imas interauto u tuzli kod kojeg dobijes chip , a ostaje ti garancija ista je stvar sa Brckogas .... ne govorim nista protiv SM chip tuninga, ali brate novo je auto novo... odi u ovlasteni servis (a mozda ti cak bude i jeftinije)
 
Član
cenga je napisao(la):
a u SM nije preskupo, sa mahala tuning chipovima... dajte ljudi ako vec hocete da valja nesto valja i platiti ...

Sta je momak sa tobom o cemu ti pricas...jesi ti mene pomjesao sa nekim drugim...

Ja sam prvi poceo raditi cip tuning,
ja sam jedini koji ima registrovanu firmu u bih za to,
ja sam jedini koji ima dyno test,
ja sam jedini koji to radi profesionalno i kome je to jedini posao,
ja sam jedini koji moze uraditi custom remap,
ja sam jedini koji moze mapirati nitro,
ja sam jedini koji ima kompletnu i profesionalnu opremu,
ja sam jedini koji ima poseban poslovni prostor samo za cip tuning
i na kraju sam ja u prosloj godini uradio 440 auta a toliko zajedno svi tuneri iz exYU nisu uradili za godinu dana.

O kvalitetu SM ja necu govoriti o tome neka govore oni koja ga imaju.

Ako je sve ovo mahala tuning kako ti kazes onda neznam sto je rijec PRO ako to nije SM chip tuning.
 
Član
ja sam
ja sam
ja sam
ja sam


ja nista nisam rekao osim sto sam spomenuo da ovlasteni distributeri za VW i Audi imaju svoj chip tuning program, i dao savjet momku da mu je to najpametnije da uradi... a to svoje hvalisanje ostavi negdje drugo iskreno me boli k. sta si sta nisi, mislim da nisi jaci od http://www.digitaltuning.ch/ i od http://www.tuneline.at/


eto ne moze me niko ubjdeiti da si jaci od njih ????? i smijem li imati svoje misljenje ???????? jer kazem bolje je dati novac ovim kucama, nego nekoj anonimus iz BiH ..
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
cenga je napisao(la):
a u SM nije preskupo, sa mahala tuning chipovima... dajte ljudi ako vec hocete da valja nesto valja i platiti ...

Sta je momak sa tobom o cemu ti pricas...jesi ti mene pomjesao sa nekim drugim...

Ja sam prvi poceo raditi cip tuning,
ja sam jedini koji ima registrovanu firmu u bih za to,
ja sam jedini koji ima dyno test,
ja sam jedini koji to radi profesionalno i kome je to jedini posao,
ja sam jedini koji moze uraditi custom remap,
ja sam jedini koji moze mapirati nitro,
ja sam jedini koji ima kompletnu i profesionalnu opremu,
ja sam jedini koji ima poseban poslovni prostor samo za cip tuning
i na kraju sam ja u prosloj godini uradio 440 auta a toliko zajedno svi tuneri iz exYU nisu uradili za godinu dana.

O kvalitetu SM ja necu govoriti o tome neka govore oni koja ga imaju.

Ako je sve ovo mahala tuning kako ti kazes onda neznam sto je rijec PRO ako to nije SM chip tuning.
Svaka cast! BRAVOOOO :cool:
 
Član
http://www.digitaltuning.ch/ i http://www.tuneline.at/

opet ponavljam svaka cast sto si ti najvise izchipoooo , ali nisi bolji sigurno od ovih ljudi koji testiraju auto , procitaj koliko se dugo jedan chip razvija ...
 
Član
ja cu besplatno izmjeriti svaki auto iz tuneline ili iz digital tuninga na dynu i ako pokaze tu snagu ja cu platiti svakom put i troskove sto je dosao do mene.

Te firme su smjesne,oni samo mogu na nasem zaostelom trzistu da prodaju svoje cipove i svoje lazne specifikacije,mnoge sam ja aute popravljao poslje tune line i digital tuninga takod a se vidi da ti momak nisi upucen uposte u ovu tematiku da si pomenu neke bolje firme nebi nista rekao ali to sto ti pominjes je stvarno smjesno :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top