Čemu služi Facebook

Čemu služi Facebook

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
samo potražiš preko pretrage street racing :D mislim da ne bi trebalo biti teško za naći, ali ja upozoravam da je zarazno, samo da sa zna :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
samo potražiš preko pretrage street racing :D mislim da ne bi trebalo biti teško za naći, ali ja upozoravam da je zarazno, samo da sa zna :D

hvala na upozorenju :cool:
dok se ja malo uhodam pa da te mogu izazvati na jednu partiju utrka hehehehe :smajli30:
pozz
 
alfagirl je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
samo potražiš preko pretrage street racing :D mislim da ne bi trebalo biti teško za naći, ali ja upozoravam da je zarazno, samo da sa zna :D

hvala na upozorenju :cool:
dok se ja malo uhodam pa da te mogu izazvati na jednu partiju utrka hehehehe :smajli30:
pozz

može, može naravno :D ja sam stigla do 64 nivoa, pa eto stigni me onda brzo :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
alfagirl je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
samo potražiš preko pretrage street racing :D mislim da ne bi trebalo biti teško za naći, ali ja upozoravam da je zarazno, samo da sa zna :D

hvala na upozorenju :cool:
dok se ja malo uhodam pa da te mogu izazvati na jednu partiju utrka hehehehe :smajli30:
pozz

može, može naravno :D ja sam stigla do 64 nivoa, pa eto stigni me onda brzo :D

aaaaaaaa trebam onda trenirat punom parom hahahha:saltung:
 
Član
e idem se i ja stelit. jednom sam mislim probo kad sam se tek prijavio. al se ne sjecam ni kako ide heheh odo probat :D

jedno pitanje, kako dobiti ove "favor points"???
 
emir_89 je napisao(la):
e idem se i ja stelit. jednom sam mislim probo kad sam se tek prijavio. al se ne sjecam ni kako ide heheh odo probat :D

jedno pitanje, kako dobiti ove "favor points"???

Kad počneš igru imaš 15 favor points a ostalo moraš kupiti ako hoćeš da imaš :D
Kome treba crew samo zovite hahah kod mene 678 trenutno :D
 
emir_89 je napisao(la):
ma ja sam to ocito potrosio. sad sam na 0 hehe

Pojma nemam, kod mene je na početku bilo 15 tj nakon 10-ak nivoa sam ja to skontala :D al opet ne možeš ni jedno auto od ovih a ponudi kupiti za tih 15, sve je oko 25 uglavnom
 
Član
djavolica je napisao(la):
može, može naravno :D ja sam stigla do 64 nivoa, pa eto stigni me onda brzo :D

joj ja na 5-tom nivou al dobro ide za sad hehehe
ko zna kad cu te stici da se mozemo trkati hahaha:smajli30:
 
alfagirl je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
može, može naravno :D ja sam stigla do 64 nivoa, pa eto stigni me onda brzo :D

joj ja na 5-tom nivou al dobro ide za sad hehehe
ko zna kad cu te stici da se mozemo trkati hahaha:smajli30:

Znači zarazila si se :D
Evo mene na 97 samo naprijed, čekam te :D Jučer malo provale greške na igri pa ljudi masovno koristili, sreća pa s dosta onih najnaprednijih pričam inače ne bi niš mogla stići :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
Znači zarazila si se :D
Evo mene na 97 samo naprijed, čekam te :D Jučer malo provale greške na igri pa ljudi masovno koristili, sreća pa s dosta onih najnaprednijih pričam inače ne bi niš mogla stići :D

cekaj cekaj, ko ceka doceka heheheh:icon_smile:
ma potrudicu se ja da to bude brzo:):123:
 
alfagirl je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Znači zarazila si se :D
Evo mene na 97 samo naprijed, čekam te :D Jučer malo provale greške na igri pa ljudi masovno koristili, sreća pa s dosta onih najnaprednijih pričam inače ne bi niš mogla stići :D

cekaj cekaj, ko ceka doceka heheheh:icon_smile:
ma potrudicu se ja da to bude brzo:):123:

Ma samo polako tako je najbolje :) ja se iskreno nadam da će nas sve vratiti na nivoe koji smo bili prije te greške, tj moj neki 66 nivo...ovo više nije zanimljivo :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top