Čemu služi Facebook

Čemu služi Facebook

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Facebook je sasvim ok stranica, jedna od mnogih, ali ova je posebna zbog svojih servisa koje nudi, kao sto ste vec naveli dobro je to sto mozes vidjeti o kome se radi, da li imate zajednickih prijatelja i slicno, pa je na tebi da odlucis dalje da li ces ga dodati nekoga ili ne. Takodjer imam profil i samo su prijatelji na njemu i ljudi koje sam upoznao u stvarnom zivotu.

Facebook, kao i sve druge stvari u zivotu, je opasan od onog trenutka kad ga krenes koristiti kako nebi trebao ;)
 
Član
ev ja jutros naletio na nekog lika valjda:lol:
doda me,iz njujorka,neka fina cura,preko onog,are yuo interested,kaze top-model,samo jednu sliku na fb ima
ajd reko bas da provjerim,i ja sve fino s njom(njim?)
ajd daj msn,i ja dam alternativnu adresu koju ne koristim,i ja tamo,daj slike,posla mi thumbnaile nekih slika:lol:
trazi od mene slike,nisam htio dat...ja joj(mu?) zatrazim slike u normalnoj velicini,kad nakon 5-10 minuta posla,valjda trazio/la po netu...hoce da upalim kameru...ja odbijem i pozovem nju il njega da upali...pusti ONO kameru :)mrgreen::D) kad sve crno:lol:
nije vise niss ni rekla/rekao:lol::lol:
sad je na blocku i na msnu i na facebooku:D:D
ja oplako:D
kaze mi,sto mi ne vjerujes da sam top-model:lol:
rekoh,ak si topmodel,trebala bi imat vise slika,kaze,ne smijem davat slike,to su samo za clanove moje web-stranice:lol:

btw,evo od te "cure" nesto sa profila
Mystica joined the group Hajde da u jednu grupu sakupimo više ljudi nego što ih živi u Crnoj Gori! 10:14pm - Comment - Like
a ona iz njujorka:lol::lol:
otkud zna nas jezik:lol:

Mystica joined the group Jeux olympique en Afrique 2016-2020 olympic games in Africa 2016-2020. 8:00pm - Comment - Like
zna i francuski:lol:

ovo pise ispod slike na profilu u onom pravougaoniku

i'm gorgeous :lol:

evo komentar na jednu sliku,gori smo mi(u medjuvremenu stavljene jos 3 slike,profesionalno odradjene :D )

Rahul Chohan at 7:31am February 11
you are fabulous - have no more to say
pls add me "ljc***an4@hotmail.com"

lik joj ostavi msn na slici:lol:
ludnica:D
 
Član
O majko sve pokerasi , daj ba kakav FB hajmo Edo uzivo ,barem mi mozemo u istom smo gradu samo love pripremi ;)
 
Član
tako mi juce na faxu bili i ovaj jaran zeza jaranicu. kaze kad cemo pokera u skidanje, nas dvojica svaku noc vrijedno treniramo na FB-u. skino bi te za sekundu. odma bi iso all in heheheheh :D
 
alfagirl je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Tacan odgovor: facebook sluzi za igranje pokera hehehehehhe :D

Ili za neke street racinga :D ja sam zaražena, priznajem :D

jooooj moram ja to vidjeti, nisam ni znala da ima heheh:smajli09:

Nemoj se samo zaraziti ko ja :D počela sam visiti na toj igri čak i kad mi comp štopa radi nje pa svako malo moram restart ali je zaraza stvarno :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
alfagirl je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Tacan odgovor: facebook sluzi za igranje pokera hehehehehhe :D

Ili za neke street racinga :D ja sam zaražena, priznajem :D

jooooj moram ja to vidjeti, nisam ni znala da ima heheh:smajli09:

Nemoj se samo zaraziti ko ja :D počela sam visiti na toj igri čak i kad mi comp štopa radi nje pa svako malo moram restart ali je zaraza stvarno :D
jooojjj hocu hocu heheheheh :smajli09:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top