Čemu služi Facebook

Čemu služi Facebook

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nije zalosno nego debilno
prvo,od strane ovog sto je pokrenuo sve,pa od djece koja su se registrovala,pa od te iste djece koja gledaju svasta po netu na takvim stranicama(da se razumijemo,svi smo takvi bili,al imaju sajtovi za to,ak nekog nest interesuje:D ),i na kraju,debilno od te djece sto su slala slike...takodjer,najgore je sto pise da su zlostavljani i oni koji imaju i po 19 godina,smatra se da je to odrastao covjek:icon_evil:
 
Pa ko koga tjera da šalje takve slike nekom sa neta samo koga nije nikad uživo vidio itd...nije niko nikog pod prisilom natjerao na to pa tako tome slično se i dešava sa djecom koja ne razmišljaju dovoljno...Dok recimo odraslim ljudima služi za komuniciranje sa ljudima koji su možda negdje daleko, sa ljudima koje dugo nisu vidjeli i tom slično...a ima i dovoljno zanimljivog sadržaja pa tako da nije dosadno na stranici
 
Član
http://www.facebook.com/profile.php?id=1024240427&ref=name#/group.php?gid=49083345741&ref=mf
 
Član
Ja bi ga ukinio odmah,budale zive u krugu od 200m i dopisuju se na fece-u djesi sta ima ,sta radis,nidje veze, debilnost teska, jos im treba donijeti za pojest,popiti i onda iz kuce ne trebaju ni izlaziti!!!
 
Član
djavolica je napisao(la):
Pa ko koga tjera da šalje takve slike nekom sa neta samo koga nije nikad uživo vidio itd...nije niko nikog pod prisilom natjerao na to pa tako tome slično se i dešava sa djecom koja ne razmišljaju dovoljno...Dok recimo odraslim ljudima služi za komuniciranje sa ljudima koji su možda negdje daleko, sa ljudima koje dugo nisu vidjeli i tom slično...a ima i dovoljno zanimljivog sadržaja pa tako da nije dosadno na stranici


Žalosno je to što takove stvari rade i oni stariji od 13...
A za komunikaciju može služiti i more drugih provajdera preko kojih se može kontaktirati te koji su daleko, koje niste dugo vidjeli.
ovo je jedan slučaj a koliko ih još ima koji nisu prijavljeni i sankcionirani.
:icon_rolleyes:
 
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa ko koga tjera da šalje takve slike nekom sa neta samo koga nije nikad uživo vidio itd...nije niko nikog pod prisilom natjerao na to pa tako tome slično se i dešava sa djecom koja ne razmišljaju dovoljno...Dok recimo odraslim ljudima služi za komuniciranje sa ljudima koji su možda negdje daleko, sa ljudima koje dugo nisu vidjeli i tom slično...a ima i dovoljno zanimljivog sadržaja pa tako da nije dosadno na stranici


Žalosno je to što takove stvari rade i oni stariji od 13...
A za komunikaciju može služiti i more drugih provajdera preko kojih se može kontaktirati te koji su daleko, koje niste dugo vidjeli.
ovo je jedan slučaj a koliko ih još ima koji nisu prijavljeni i sankcionirani.
:icon_rolleyes:

Da, ima i starije djece (po razmišljanju) ;)
Pa u svakom slučaju bolji je facebook nego razne danas druge stranice koje služe za valjanje gluposti, a facebook kao primjer jer je moguće naći ljude po imenu i prezimenu a ne nekim glupim nickovima gdje se ne zna ko je ko kao na većini stranica i za razliku od ostalih barem ima taj vid sigurnosti da ti ne može svako vidjeti profil već samo oni koji imaš u prijateljima.To je svakako pozitivna strana facebooka u odnosu na ostale
 
Član
djavolica je napisao(la):
Da, ima i starije djece (po razmišljanju) ;)
Pa u svakom slučaju bolji je facebook nego razne danas druge stranice koje služe za valjanje gluposti, a facebook kao primjer jer je moguće naći ljude po imenu i prezimenu a ne nekim glupim nickovima gdje se ne zna ko je ko kao na većini stranica i za razliku od ostalih barem ima taj vid sigurnosti da ti ne može svako vidjeti profil već samo oni koji imaš u prijateljima.To je svakako pozitivna strana facebooka u odnosu na ostale

slazem se sa ovim, i ja imam profil na fb ali su mi u raji samo ljudi koje poznajem i sa takvom lakocom odbijem svaki poziv za prijateljstvo ako vidim da ne poznajem tu osobu i ako nemamo zajednickih prijatelja,bas da sebi ne stvaram beze probleme i neugodne situacije:icon_smile:
 
Pa da, meni je to definitivno najveći plus kod njih jer većina stranica taj vid privatnosti nema,a i to da se stavlja ime i prezime jer ipak mi je to nešto malo ozbiljnije nego izmišljanje raznih nickova itd, al i to je opet korisno za neke druge stranice :)
 
Član
djavolica je napisao(la):
Pa da, meni je to definitivno najveći plus kod njih jer većina stranica taj vid privatnosti nema,a i to da se stavlja ime i prezime jer ipak mi je to nešto malo ozbiljnije nego izmišljanje raznih nickova itd, al i to je opet korisno za neke druge stranice :)


Da ozbiljniji je prekršaj prestavljati se kao netko treći(ime i prezime), eto ti primjera ovaj iz USA! privatnost na FB!Da da pa stavljaš svoju sliku i ime i prezime! :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top