Čemu služi Facebook

Čemu služi Facebook

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa da, meni je to definitivno najveći plus kod njih jer većina stranica taj vid privatnosti nema,a i to da se stavlja ime i prezime jer ipak mi je to nešto malo ozbiljnije nego izmišljanje raznih nickova itd, al i to je opet korisno za neke druge stranice :)


Da ozbiljniji je prekršaj prestavljati se kao netko treći(ime i prezime), eto ti primjera ovaj iz USA! privatnost na FB!Da da pa stavljaš svoju sliku i ime i prezime! :icon_question:

Pa mislim da je stranica osmišljena prvenstveno bila za ozbiljnije ljude al s obzirom na sadašnji broj korisnika teško da je moguće toliko baš kontrolisati.Pa privatost u smislu da ti ne može svako vidjeti profil dok ga ne prihvatiš u prijatelje,a vlastito ime i prezime iz ovog tazloga što prethodno napisah.Ipak se osmislila valjda kao stranica za malo ozibljniju upotrebu, ali propusta ima svaka pa što bi facebook bio izuzetak.Šta ti može bilo ko na osnovu samo onog što vidi kada te nađe recimo na pretrazi prema imenu i prezimenu i slici?Apsolutno ništa na osnovu toga, jer ipak je i slika samo mali avatar i nema neke koristi ja mislim od nje
 
Član
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa da, meni je to definitivno najveći plus kod njih jer većina stranica taj vid privatnosti nema,a i to da se stavlja ime i prezime jer ipak mi je to nešto malo ozbiljnije nego izmišljanje raznih nickova itd, al i to je opet korisno za neke druge stranice :)


Da ozbiljniji je prekršaj prestavljati se kao netko treći(ime i prezime), eto ti primjera ovaj iz USA! privatnost na FB!Da da pa stavljaš svoju sliku i ime i prezime! :icon_question:

hhehehehehe joj ko bi sad znao:smajli21:
al u svakom slucaju ne treba padati na slatke rijeci i dobar izgled ko vec ganja partnera preko takvih stranica ;)
i za prvi sastanak obavijestiti policiju da nadgleda za svaki slucaj :murija: hehehehe
 
alfagirl je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa da, meni je to definitivno najveći plus kod njih jer većina stranica taj vid privatnosti nema,a i to da se stavlja ime i prezime jer ipak mi je to nešto malo ozbiljnije nego izmišljanje raznih nickova itd, al i to je opet korisno za neke druge stranice :)


Da ozbiljniji je prekršaj prestavljati se kao netko treći(ime i prezime), eto ti primjera ovaj iz USA! privatnost na FB!Da da pa stavljaš svoju sliku i ime i prezime! :icon_question:
P.S.Takođe, nećeš biti u opasnosti da zavoliš iluziju
hhehehehehe joj ko bi sad znao:smajli21:
al u svakom slucaju ne treba padati na slatke rijeci i dobar izgled ko vec ganja partnera preko takvih stranica ;)
i za prvi sastanak obavijestiti policiju da nadgleda za svaki slucaj :murija: hehehehe
Jednostavnija opcija-koristi takve stranice za komunikaciju sa drugim ljudima koje ne možeš vidjeti , koji nisu blizu, za ubijanje vremena, razne aplikacije koje imaju na facebooku itd...a ne izlazi ni s kim!Najlakše i najsigurnije, neće te kasnije sigurno glava zaboliti ;)
 
Član
djavolica je napisao(la):
alfagirl je napisao(la):
4g63t je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa da, meni je to definitivno najveći plus kod njih jer većina stranica taj vid privatnosti nema,a i to da se stavlja ime i prezime jer ipak mi je to nešto malo ozbiljnije nego izmišljanje raznih nickova itd, al i to je opet korisno za neke druge stranice :)


Da ozbiljniji je prekršaj prestavljati se kao netko treći(ime i prezime), eto ti primjera ovaj iz USA! privatnost na FB!Da da pa stavljaš svoju sliku i ime i prezime! :icon_question:
P.S.Takođe, nećeš biti u opasnosti da zavoliš iluziju
hhehehehehe joj ko bi sad znao:smajli21:
al u svakom slucaju ne treba padati na slatke rijeci i dobar izgled ko vec ganja partnera preko takvih stranica ;)
i za prvi sastanak obavijestiti policiju da nadgleda za svaki slucaj :murija: hehehehe
Jednostavnija opcija-koristi takve stranice za komunikaciju sa drugim ljudima koje ne možeš vidjeti , koji nisu blizu, za ubijanje vremena, razne aplikacije koje imaju na facebooku itd...a ne izlazi ni s kim!Najlakše i najsigurnije, neće te kasnije sigurno glava zaboliti ;)


Žalosno ako tražite veze preko neta,bilo to FB ili neki drugi način...
Ljudi nađite si život u svojoj blizini a ne ga tražiti na netu!
 
bulex je napisao(la):
a sta ako ja hocu da ostanem anoniman?

Ti staviš sebi ime i prezime Anonimo Anonimus :lol:

4g63t je napisao(la):
Žalosno ako tražite veze preko neta,bilo to FB ili neki drugi način...
Ljudi nađite si život u svojoj blizini a ne ga tražiti na netu!

WOW :icon_eek: To ti ozbiljno?Ja negdje ili bilo ko drugi ovdje ne pomenu vezu preko FB?Ja ne vidjeh to :icon_rolleyes:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Jednostavnija opcija-koristi takve stranice za komunikaciju sa drugim ljudima koje ne možeš vidjeti , koji nisu blizu, za ubijanje vremena, razne aplikacije koje imaju na facebooku itd...a ne izlazi ni s kim!Najlakše i najsigurnije, neće te kasnije sigurno glava zaboliti ;)

tako i treba da se shvati:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top