CALIC DESIGN: Novi radovi

CALIC DESIGN: Novi radovi

Član
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

meni se ne svidja ovo sa gumam i felgama crna mu odlicno stoji..i ja sam uradio i postavio u svoju temu pa pogledaj..;)
 
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

Sad sam kući stigao,idem da sredim te gume pa onda druge feluge da mu ubacimo ;) Soffa,sad ću brate :cool:
 
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring


Evo ali opet nisam zadovoljan kako je ispalo .. Radim sad nešto sasvim drugo pa ćemo vidjeti kad završim ;)
 
Član
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

na onoj njegovoj boji bi mu mozda i lezale ove felge ovako previse odudaraju..;)
 
Član
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

a floyd pa zatamni ih malo ili nesto :D tacno odudaraju, al dobar je :)
 
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

mozda malo oblik stakla kod ovog podignutog prozora.. msm vidi se da nije isti.. :)
 
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

Još nešto smo budžili :D
Prešao sam sad malo i na motore,radim sve što mi je zanimljivo,jedino još autobus nisam pokušao :D
Ovo mi je prvi rad što se motora tiče,tako da nemam nekih posebnih ideja pa slobodno predlažite i kritikujte :)

Baza :



Pa smo se malo igrali i ispalo je ovo :


Uživajte :)
 
Član
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

trebo si ga spustit malo i oblijepit carbonom..:D..dobro je nije lose..;)
 
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

Ako išta mrzim onda je to zakucan motor u zemlju,to kad vidim okrene mi se svijet sav oko glave :D:D A kako misliš karbonom ? Čitav da bude u karbonu ?
 
Član
ma sala kolega kakav carbon i kakvo spustanje...probaj ovu masku da naprijed da mu ukines i nove tockove da nabacis...:cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Mogao si se jedan dan poigrati i sa KIA Pro Ceed facelift :icon_biggrin:
 
Ništa posebno,Ford Focus ;) Rad nisam još u potpunosti završio,ima dosta stvari za popraviti i dodati,vi iznesite svoja mišljenja ..Mislio sam i radiit neke refleksije mada ova mat boja mi nikako nije za to,a najviše mi se svidjela kad sam probavao ostale boje ..Iznesite svoja mišljenja .. Baza :


Chop :
 
ovaj tutorial koji koristis za crnu boji zaboravi ako mislis pravit ozbiljnije radove i napredovat,jer ti sa njim pola auta ispadne mat pola sa refleksijama,cijelo auto ti je trebalo biti kao lip spojler ;)
 

OmO

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ovaj tutorial koji koristis za crnu boji zaboravi ako mislis pravit ozbiljnije radove i napredovat,jer ti sa njim pola auta ispadne mat pola sa refleksijama,cijelo auto ti je trebalo biti kao lip spojler ;)

De daj kakav dobar tut za ovu crnu, da ispadne bas prava. I meni bude ovako mat nekako. btw. Floyd dobar rad ;)
 
Top