CALIC DESIGN: Novi radovi

CALIC DESIGN: Novi radovi

RE: Tuned by Floyd - Audi RS6 Biturbo

Audi RS 6 neka moja vizija sa "Race look" :cool:


Original :





A ovo je neka moja zamisao :





Rad još nije potpuno završen,biće još izmijena :icon_smile: Pogledajte ideju,razmislite da vidim treba li još šta popraviti a da ja nisam mislio da treba,ukažite na sve :icon_biggrin:
 
Član
RE: Tuned by Floyd ; Audi RS6 Race look

farovi mi odudaraju malo, ovo njihovo "plavetnilo". probaj se poigrat malo, oduzmi im malo boje .. ;)
 

OmO

Član
RE: Tuned by Floyd ; Audi RS6 Race look

Mali djelic prednje gume kao da stoji u zraku, napravi sjenu ispod, a ostalo je sve uredu ;)
 
RE: Tuned by Floyd ; Audi RS6 Race look

Kaže, vam,rad još nije potpuno gotov :cool::cool: Znam za sijenu,to moram uraditi,konto sam promijniti pozadinu pa onda dodati sijenu . .A što se farova tiče,meni se sviđaju ,zbog cijevi od intercooler-a,ali u pravu si,mogao bi im oduzeti malo boje ;) Hvala momci :cool:
 
RE: Tuned by Floyd ; Audi RS6 Race look

Nakon duže pauzej još jedan rad je tu :cool:

Nije nešto,nisam PS-a pipno 2 mjeseca,čisto da ostanem u formi ;) Neka polu trkaća :D verzija Beetle-a ;)


Baza :




A onda magija :D




Riješio sam da upropastim još jedno auto :D

Ajmo sad sa kritikama,RASPALI NARODE :cool:
 
Član
RE: Tuned by Floyd ; Volkswagen Beetle Race Look

kole nije ovo lose samo meni boja nije po ukusu mozda crvena...:D..a imal kakvih slika da odradimo zajedno...;)
 
RE: Tuned by Floyd ; Volkswagen Beetle Race Look

Jebaj ga :lol: Nakon 2 mjeseca dobar je :lol: Ma može,samo ćeš se načekat',ja to volim polako :D
 
RE: Tuned by Floyd ; Volkswagen Beetle Race Look

Ovo sa farovima mi se ne svidja, a takodjer i felne ti nisu nesto legle, to dvoje sredis i letit ce :D
 
Član
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

ima greskica uzeo sam bazu da ga i ja odradim nisam ni ja odavno...i mozda drugu boju..:cool:
 
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

Konto sam poslije u plavu grunt',al u gužvi sam trenutno,biće ovih dana ! ;)
 
Član
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

Kada si uradio čember, trebo si i unutrašnji dio gume/felge nakositi :D i lijevi auspuh je veći od desnog što nema logike, jer je lijevi udaljeniji od tačke gledišta.. ostalo je dobro ;)
 
Član
RE: Tuned by Floyd : BMW E46 Touring

makni te felge pod hitno, svijetle na autu :D stavi nesto da se uklopi, al nije lose :)
 
Top