CALIC DESIGN: Novi radovi

CALIC DESIGN: Novi radovi

Član
RE: Tuned by Floyd > BMW M3

Lijepo,jedino ti sjedišta ne odgovaraju nikako,ono tamo do suvozača naročito nije u simetriji,
i šta bi sa zadnjim vratima ako su ukinuta treba onda produžiti prednja i štokove pomjeriti nazad...
 

OmO

Član
RE: Tuned by Floyd > BMW M3

Na BMW-u jedna greskica, suvozacevo sjediste ti izgleda isto kao da je ispred retrovizora, a za ovog golfa nemam rijeci.. Super je :cool:
 
RE: Tuned by Floyd > BMW M3

Ee vidis to za sjedalo i retrovizor si u pravu. . Nisam odma skontao na sta si mislio al' sad kontamm.. Trebao sam potamniti retrovizor jos malo ..Bice drugi put bolje ;) Polo je u pitanju :icon_smile:
 
Član
RE: Tuned by Floyd > BMW M3

OmO je napisao(la):
Na BMW-u jedna greskica, suvozacevo sjediste ti izgleda isto kao da je ispred retrovizora, a za ovog golfa nemam rijeci.. Super je :cool:

Polo ljudino :lol:


polo je prejak svaka cast ;)
 

OmO

Član
RE: Tuned by Floyd > BMW M3

B.M - Floyd je napisao(la):
Ee vidis to za sjedalo i retrovizor si u pravu. . Nisam odma skontao na sta si mislio al' sad kontamm.. Trebao sam potamniti retrovizor jos malo ..Bice drugi put bolje ;) Polo je u pitanju :icon_smile:

Ne moras tamniti retrovizor vec jednostavno osjeces taj dio gdje je retrovizor kad ubacis sjediste.. A meni ovo izgleda ko golf 6 :D Moja greska, sorry..
 
BMW M3 CALICDESIGN

Baza :




Evo mala slika pošto je originalna velika :)





Svi koji žele da vide sliku u punoj veličini mogu to da urade tako što će kliknuti OVDJE.

Ajmo,RASPALI sa kritikama ?
 
Član
RE: Tuned by Floyd

lijepo sa stilom nista pretjerano a fino mozda narandzastu boju da bude ko BI turbo...;)
 
Top