Calibra turbo by Marin Bulicic

Calibra turbo by Marin Bulicic

Član
sreto je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
lord turbo je napisao(la):
je al ova calibra nije obicna sta se tice pogona,ima zakljucani pogon to jest koliko sam svatia od brace to je pogon 50 naprid 50 nazad snagu prinosi pa tako ne bi tribalo bit puno slajfanja,odlican posa rade.a oni su poslje zracne luke imali radijonu bar znan da su tu nesto radili prije kod jednog starijeg covika kolekcionara old timera znan da je tamo nekad bila i manta i bila calibra parkirane.predstavi ljudima i bilu calibru:cool:

E vise nisu kod ivkovica. Sada je garaza kuci tocno preko puta ulaska na parking aerodroma. Pogon jeste 50:50 al posto to vjerojatno gotovo sigurno nece drzat na auto ce se preko zime montirat quattro pogon od audija s6. znaci okreci motor i onda kreci iz blokada a da nista ne puca...:cool:

A slike bijele nemam trenutno ja al nije problem zovnem antu i covjek stavi....
Uglavnom auto ekstra izgleda turbo motor, sve kovano u njemu i na zimu ide gore gt35:cool::cool:

E to je onda 100 posto odradjeno extra,za taj pogon jedino je rjesenje napraviti kuciste iznova al i onda neznam koliko bi drzalo ja imam citavu kolekciju poderanih zupcanika od tog pogona ko da su od cokolade prevljeni pa se tope :lol:. Znaci eto jos jedne sa okrenutim motorom,ja sam svoju skoro zavrsio malo me j*e servo od kocnica moram ga pomicati u stranu al rjesicu ja to,a motor je sjeo ko budali samar bolje nego fabrika.

Šta ono ti stavljaš Sreto, pozadi motor sa zadnjim pogonom :cool:?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
sreto je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
lord turbo je napisao(la):
je al ova calibra nije obicna sta se tice pogona,ima zakljucani pogon to jest koliko sam svatia od brace to je pogon 50 naprid 50 nazad snagu prinosi pa tako ne bi tribalo bit puno slajfanja,odlican posa rade.a oni su poslje zracne luke imali radijonu bar znan da su tu nesto radili prije kod jednog starijeg covika kolekcionara old timera znan da je tamo nekad bila i manta i bila calibra parkirane.predstavi ljudima i bilu calibru:cool:

E vise nisu kod ivkovica. Sada je garaza kuci tocno preko puta ulaska na parking aerodroma. Pogon jeste 50:50 al posto to vjerojatno gotovo sigurno nece drzat na auto ce se preko zime montirat quattro pogon od audija s6. znaci okreci motor i onda kreci iz blokada a da nista ne puca...:cool:

A slike bijele nemam trenutno ja al nije problem zovnem antu i covjek stavi....
Uglavnom auto ekstra izgleda turbo motor, sve kovano u njemu i na zimu ide gore gt35:cool::cool:

E to je onda 100 posto odradjeno extra,za taj pogon jedino je rjesenje napraviti kuciste iznova al i onda neznam koliko bi drzalo ja imam citavu kolekciju poderanih zupcanika od tog pogona ko da su od cokolade prevljeni pa se tope :lol:. Znaci eto jos jedne sa okrenutim motorom,ja sam svoju skoro zavrsio malo me j*e servo od kocnica moram ga pomicati u stranu al rjesicu ja to,a motor je sjeo ko budali samar bolje nego fabrika.

Šta ono ti stavljaš Sreto, pozadi motor sa zadnjim pogonom :cool:?

Ja sam okrenuo motor uzduzno i mjenjac od omege i na zadnju vucu,trebalo bi biti do osijeka gotovo(barem da je pokretna);)
 
Pa trenutno su vijesti ovakve, Calibra vozi na methanolu, tlak turba oko 2.5 bara, trenutno vrijeme auta 10.4xx, danas postavljam dodatna 4 injektora pošto ovi rade na 150%, turbo je S400SX koji podržava snagu do 1250 KS. Auto je spremno za utrku Darija Ljubičića u V. Gorici pa ćemo vidjeti ;)
 
Početnik
EVo jedne slike,a Marin ce nam reci jel to neki odl ili je to taj setup,ugl zbog ovoga nije bio u osijeku

225961_1755576885239_1113465498_31492471_1296269_n.jpg
 
Član
Ovo je bio Borg Warner, turbo koji je crkao nakon najglupljeg kvara na svijetu (pukla vodilica cilindra i uletila u cilindar, dijelovi odletili u turbo). Sad vozi na S400SX turbu sposobnom za snage do 1250 KS

262536_2269090494885_1477288348_3214023_615862_n.jpg


Marin je otišao na utrku Darija Ljubičića u V. Goricu pa ćemo sutra čuti rezultate.

Više podataka možete saznati u mojoj grupi na Face-u Turbo Club. ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ovo je bio Borg Warner, turbo koji je crkao nakon najglupljeg kvara na svijetu (pukla vodilica cilindra i uletila u cilindar, dijelovi odletili u turbo). Sad vozi na S400SX turbu sposobnom za snage do 1250 KS

262536_2269090494885_1477288348_3214023_615862_n.jpg


Marin je otišao na utrku Darija Ljubičića u V. Goricu pa ćemo sutra čuti rezultate.

Više podataka možete saznati u mojoj grupi na Face-u Turbo Club. ;)

ovakve igracke trebaju djeci.....
 
Calibra je u nedelju odvezla 10.291 sto je i neslužbeni rekord Hrvatske...čestitke Marinu i Anti da dobro odrađenom poslu


Uživajte:

http://www.youtube.com/watch?v=rfKCa1ycYO8&feature=channel_video_title
 
Top