Calibra turbo by Marin Bulicic

Calibra turbo by Marin Bulicic

Član
fino zapocet projekat cestitam momci i puno srece u daljem radu i da to uskoro bude vidjeno i uzivo kako jede asfalt pod sobom
 
Početnik
cuo sam dosta o marinovoj calibrici.. mislim da ce to biti jedna od najbrzih zujalica na ovim prostorima.
sretno druze u radovima:);)
 
Član
samy je napisao(la):
cuo sam dosta o marinovoj calibrici.. mislim da ce to biti jedna od najbrzih zujalica na ovim prostorima.
sretno druze u radovima:);)
Pa koliko su dali para nebi valjalo ako ce voziti 11.xx ili gore :icon_confused:
Realno gledajuci ova Cali nema gdje kod nas odvoziti pravu trku.. kad nemamo staze da valja :(

Ja im zelim puno srece u daljim radovima ;)
 
Legend
samy je napisao(la):
cuo sam dosta o marinovoj calibrici.. mislim da ce to biti jedna od najbrzih zujalica na ovim prostorima.
sretno druze u radovima:);)

pored audija iz slovenije, za kog odavno nisam nista cuo, nadam se da napreduju..
 
Član
Svaka čast na ovom projektu :cool: i da kad završiš postaviš koji klip da vidimo kako ide
 
je al ova calibra nije obicna sta se tice pogona,ima zakljucani pogon to jest koliko sam svatia od brace to je pogon 50 naprid 50 nazad snagu prinosi pa tako ne bi tribalo bit puno slajfanja,odlican posa rade.a oni su poslje zracne luke imali radijonu bar znan da su tu nesto radili prije kod jednog starijeg covika kolekcionara old timera znan da je tamo nekad bila i manta i bila calibra parkirane.predstavi ljudima i bilu calibru:cool:
 
Član
lord turbo je napisao(la):
je al ova calibra nije obicna sta se tice pogona,ima zakljucani pogon to jest koliko sam svatia od brace to je pogon 50 naprid 50 nazad snagu prinosi pa tako ne bi tribalo bit puno slajfanja,odlican posa rade.a oni su poslje zracne luke imali radijonu bar znan da su tu nesto radili prije kod jednog starijeg covika kolekcionara old timera znan da je tamo nekad bila i manta i bila calibra parkirane.predstavi ljudima i bilu calibru:cool:

E vise nisu kod ivkovica. Sada je garaza kuci tocno preko puta ulaska na parking aerodroma. Pogon jeste 50:50 al posto to vjerojatno gotovo sigurno nece drzat na auto ce se preko zime montirat quattro pogon od audija s6. znaci okreci motor i onda kreci iz blokada a da nista ne puca...:cool:

A slike bijele nemam trenutno ja al nije problem zovnem antu i covjek stavi....
Uglavnom auto ekstra izgleda turbo motor, sve kovano u njemu i na zimu ide gore gt35:cool::cool:
 
Član
Mrvica je napisao(la):
lord turbo je napisao(la):
je al ova calibra nije obicna sta se tice pogona,ima zakljucani pogon to jest koliko sam svatia od brace to je pogon 50 naprid 50 nazad snagu prinosi pa tako ne bi tribalo bit puno slajfanja,odlican posa rade.a oni su poslje zracne luke imali radijonu bar znan da su tu nesto radili prije kod jednog starijeg covika kolekcionara old timera znan da je tamo nekad bila i manta i bila calibra parkirane.predstavi ljudima i bilu calibru:cool:

E vise nisu kod ivkovica. Sada je garaza kuci tocno preko puta ulaska na parking aerodroma. Pogon jeste 50:50 al posto to vjerojatno gotovo sigurno nece drzat na auto ce se preko zime montirat quattro pogon od audija s6. znaci okreci motor i onda kreci iz blokada a da nista ne puca...:cool:

A slike bijele nemam trenutno ja al nije problem zovnem antu i covjek stavi....
Uglavnom auto ekstra izgleda turbo motor, sve kovano u njemu i na zimu ide gore gt35:cool::cool:

E to je onda 100 posto odradjeno extra,za taj pogon jedino je rjesenje napraviti kuciste iznova al i onda neznam koliko bi drzalo ja imam citavu kolekciju poderanih zupcanika od tog pogona ko da su od cokolade prevljeni pa se tope :lol:. Znaci eto jos jedne sa okrenutim motorom,ja sam svoju skoro zavrsio malo me j*e servo od kocnica moram ga pomicati u stranu al rjesicu ja to,a motor je sjeo ko budali samar bolje nego fabrika.
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: to je to o cemu svak prica evo imamo sada priliku i vidjeti kako izgleda! Svaka mu cast i tebi dado!
 
Top