Calibra turbo by Marin Bulicic

Calibra turbo by Marin Bulicic

Član
E ovako doslo je vrijeme da pretstavim jedan ozbiljni projek o kojem su ovde vec pisali a autor tog projekta je moj prijatelj Marin iz splita...
Rijec je opel calibri turbo koja ce malo je rec imati brdo konja....
Slike govore tisucu rijeci pa cemo tako i pocet:

Trenutni izgled :




Zatim Blow off ventil:

Ovo ce mnogo lijepo da kise:lol:



Planirani pritisak turba ce biti mjeren ovoim saticem i trebat ce mu ovliko brojeva:



Klipovi i klipnjace:

Pise gore koji su i sta su pa ko se razumije zana sta je



Set kvacila je bacci romano sa duplim lamelama i mnogo olaksan zamajac:



Auto ce koristit i water injection:



Glava je obradena, prosirno sto je trebalo bit prosireno, ispolirano sto je trebalo bit ispolirano, nazubljene bregaste i tako to:



Za gorivo ce biti zaduzene dvije bosch044 pumpe:



Zatim par detalja oko turba:icon_smile::
Turbina je comp turbo a westgate turbo smart



Kako nema vise razvodnika za struju ce se pobrinuti bombine s novog audia TT:



Intercooler (ovaj ljepotan na slici je inace Marin Bulicic)



Struja na autu ce biti VIPEC V88 ( ko hoce nek gugla malo nema slika struje) al ajmo rec da na nasim prostorima mislim da nema bolje.
Sve se radi da bude ko pod konac pa zato i ide malo sporije.
Toliko za sada sutra jos malo slika usisne grane i jos nekih sitnica al izvjestavam kako se sta radilo:cool::cool:
 
Član
Opasan projekat nema sta, nek je sretno u nastavku, i gdje se radi auto ? Ako nije tajna, posto sam cesto u Splitu, pa reko da nismo gdje u blizini...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Opasan projekat nema sta, nek je sretno u nastavku, i gdje se radi auto ? Ako nije tajna, posto sam cesto u Splitu, pa reko da nismo gdje u blizini...

Auto ti se radi kasttelu nekom.... tocno preko puta ulaza u zracnu luku....:cool:
 
BHT Ovisnik
kastela,malo mirno mijesto,ima ga gdje i pocerat:D sala
nek mu je sa srecom pa da ovo vidimo na cesti:cool:
 
Član
Mrvica je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Opasan projekat nema sta, nek je sretno u nastavku, i gdje se radi auto ? Ako nije tajna, posto sam cesto u Splitu, pa reko da nismo gdje u blizini...

Auto ti se radi kasttelu nekom.... tocno preko puta ulaza u zracnu luku....:cool:

Bit ce da je kastel štafilic, to je onda vjerojatno na M2 putu Split-Trogir... Imam fine voznje do vas :) U svakom slucaju jos jednom sa srecom sa projektom...
 
Početnik
SnowPerformance :) jeeeeeeeeeeeeeee

da nema knocking-a i da ga ne hebe vruci zrak na vrucem asfaltu ,jeeeeeeeeeeeee
 
Top