Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: BORA BORA

Ma nema se gdje kupit kod nas to je belaj :icon_confused:

Cuo sam da u volanu ima nekih obicnih plasticnih jedino na njih uradit naljepnice :icon_smile:

:icon_exclaim: BORA BORA :D


http://www.youtube.com/watch?v=DkP4Df7iHaA
 
RE: BORA BORA

prelijepe su,ali druze tesko mi je naci zimske gume za njih,ili ako bi uzimao nove onda bi me izasle dvije gume skuplje nego cetiri felge,hehe

2 dzenii@ ma jok,kakvo spustanje prije mraza,cim se otopi snijeg nermin pocinje sisati mrave :D
 
Član
RE: BORA BORA

sta je ovo svi vec nabacili zimski setup a ja jos na 17-kama vozam tek mi pocela nicat sara :D,btw lijep ti je Bor'o i s ovim felugama
 
Član
RE: BORA BORA

dinozzo je napisao(la):
sta je ovo svi vec nabacili zimski setup a ja jos na 17-kama vozam tek mi pocela nicat sara :D,btw lijep ti je Bor'o i s ovim felugama

vidjet cemo ko ce duze izdrzat,ti u travniku il ja u zavidovicima. I ja sam na ljetnom rezimu;);)

Nerminova Bora je extra,stoje joj ove feluge ko budali samar,svaka cast. Prepoznao bi te iz aviona;)
 
Administrator
RE: BORA BORA

ja prije 2 dana nabacio celicare...
a bora bora je odlicna... felge joj leze samo tako;)
unutrasnjost odlicna i uklapa se odlicno... kad ti dosadi drveni interijer javi se da ti stavimo piano black foliju ;););)
 
RE: BORA BORA

hvala na lijepim komentarima..
zimski setup mi se pokazao korisnom prije cetiri dana kada sam se vracao is sarajeva ,pa me preko karaule zatece snijeg/mecava a na bordu mi se pokaza temperatura ispod nule tacnije -2 stepena,,sta mislite gdje bi zavrsio sa ljetni gumama...
Malo sam bio na automodder.com (slab sam na PS-u)pa uradio slikicu,da imam predstavu kako bi izgledalo sve zamisljeno na bori...
 
Član
RE: BORA BORA

extra si ovo zamislio,jest da sam morao laptop prinjet skroz ocima da vidim:lol:
oprostit cemo ti ovaj puta,slijedeci put to bolje odradi.
Joj kako bi joj sjele ove fele,uhh,samo tako;);)
 
Top