Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: BORA BORA

hvala druze,malo sam bio skeptican ispocetka za gume ali zasad su po kisi pokazale da su jako dobre,malo je samo labaviji osjecaj jer je veci profil nego na ljetnim felgama,hehehe
 
Član
RE: BORA BORA

nermin suljagic je napisao(la):
hvala druze,malo sam bio skeptican ispocetka za gume ali zasad su po kisi pokazale da su jako dobre,malo je samo labaviji osjecaj jer je veci profil nego na ljetnim felgama,hehehe

sad si pravi family_cuner :lol:
 
Član
RE: BORA BORA

lijepo, lijepo...spustanje bi bio pun pogodak:cool:..ali, kad snijeg napada kod nas treba terenac...cak je i lada niva poniska:lol::lol::lol:
drugo, kad budes bio nekad u prolazu i vidis keca pred kucom-navrati da se upoznamo i popijemo kaficu !!!
 
Član
RE: BORA BORA

Dobro stoje ove radkape na bori :D

Za slewdecu zimu uzmi alu felge :cool:


Unutrasnjost najjaca steta i zatamnit auto nece se vidjet :icon_smile:
 
RE: BORA BORA

svaka cast komsija ...napredujes lagano ali sigurno ....dobro sttoje fele ak su za zime ....sve u svemu ...bora je extra...
 
RE: BORA BORA

hvala decki,drago mi je da vam se dopadaju..
2 Adi@ i meni je unutrasnjost prelijepa,ali moram tamniti zbog DVD-a i zbog vrucine,a kofol necu da spominjem da to radim iskljucivo zbog optike,hehehehe
pa komso,red bi bio da ga malo uneredim,hehe
 
Član
RE: BORA BORA

isto sam govorio da se puknu u bijelo... nezz, meni su ove oz fele najjace kada su u tom "white" fazonu :icon_smile:
 
RE: BORA BORA

Zasto farbati,kupim ih takve,hehe
a ovo je adi felga 17" ili mozda i 18" sa distancerima...
http://www.pik.ba/artikal/566669/felge-17-quot-oz-bijele-vw-bora-golf-iv/
ove sam kontao uzeti,ali nisam nasao dobre zimske gume za njih,mene su moje izasle skoro 550KM,ove bi mi bile i jeftinije...ali nemam guuuuma,hehe
kako god,prelijepo bi bilo...thanks for sugestijama :D
 
Član
RE: BORA BORA

Nermin penzioner mrsko mu radit :D samo bi se vozo :icon_biggrin:

Ajd mos jos prespavat zimski san al na proljece gewinde sarafaj :D

Ove sa pika su bas dobre, vidi se da su ocuvane :icon_smile:

Jos samo gdje da ti nadjem cepove OZ da nosim sebi borbet one :cool:
 
Top