Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Legend
RE: BORA BORA

nadji gdje katalog od FK druze,mislim da se moze nabaviti od Radmile u Gradiskoj , i fino bi to bilo ;)
 
RE: BORA BORA

ma mislio sam ja to upasati sa jednoj passata varianta ali moram pogledati koja je razlika u sirini jer nebi da ga prepolovim pa sastavljam,mada....
gledao sam u FK-katalogu(mozda je do mene) ali nisam nasao spoilercic,a kod muhe bi mi Rieger bio preskup,nije mi toliko vrijedan ovaj detalj(mislim da su realne cijene kod muhe ali za ovo mi je puno,za spoiler koji i nije tolika stvar na karavanu)
J*#" ga vise volim uzeti fine distancere ili uraditi nesto na haubi(veci efekat a ista cijena)
mozda malo glupo pitanje(uzevsi u obzir da znamo svi adrese prodavaca i sponzora foruma) ali je bukvalno jer cesto nekad kada nesto trazite uzalud neko to preskace po garazi jer mu smeta(ja sam licno poklonio M3 look retrovizore jednom momku jer su mi stajali po garazi a njemu se dopali)...
hvala svima na lijepim komentarima ;)
 
Član
RE: BORA BORA

DRUZEEEEEEEEEE javljaj za taj sto imas za paju ko boga te molim.....!!!
Ja nema gdje nisam trazio nema i ako ima preskupi su !!!!!!!! ccc
 
Član
RE: BORA BORA

:lol::lol::lol::lol: sala mala s moje strane :p nadam se da nisi sta lose pomislio.. hehhe.. bora je extra samo bi to trebalo stvarno u pod..place za tim..
 
Top