Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

evo nove briiiije...:D:D:D

...Im a Family guy....nadam se da se vama svidja ;)
ukratko...
Bora variant highline
1.9 TDI - 115 kobila,285Nm...6 brzinaaa...to je najbitnije,oprema je dobra i cini mi se da je full osim koze koju ionako nevolim zbog toga sto se ne-kanim na nju ljepiti ko zvaka po ovoj vrucini...


http://img716.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc00295hs.jpg
g[/img
 
Član
RE: BORA BORA

extra bora nema šta pravo porodično auto, fele su za 10...usput vidio sam ti mk4 juče na pisti al nigdje tebe...pozzz
 
Član
RE: BORA BORA

ohoo .... nek je sa srecom...jako lijepa bora.....puno predjeni kilomteara ... ;);)
 
Član
RE: BORA BORA

dobra je bora, eto sad si se skrasio, možeš još djece pravit, i da se navozaš

nadam se da sam ti šta pomogo;);)
 
Član
RE: BORA BORA

oppppaaa komsija,ponovio se ,svak cast auto je bas porodicno;)...samo ti jos treba pioneer DVD pleyer:icon_smile:
 
RE: BORA BORA

hvala svima na lijepim komentarima,auto je po mojoj zelji...;)
punica nije imala amannnnn nikakvog uticaja,gluho i coravo bilo......:icon_confused:
ima par stvari koje moram uraditi(dubinsko ciscenje,polirati farove,ugraditi gewindare jer su mi se pocele dosadjivati po garazi :D ...itd.)
sve u svemu,mani je bas ono sto sam trazio,a nebrini te se bit ce i ona "Low to the Ground" :icon_twisted:
 
Član
RE: BORA BORA

svabo, karavan, dizel, a fin za oko, sta"s vise, pravi family wagon. :icon_smile: Nek je sa srecom, ;)
 
RE: BORA BORA

hvala drugar;)
nesto mi neprikazuje notifikaccije?????? sluajno vidim da se promijenilo na temi ono "last post" pa tako znam da je neko nesto pisao... :icon_question:
 
Član
RE: BORA BORA

Fina je bora, pogotovu felge,....
hoce li ostati ovaka ili ces i nju sredjivat? kao golfa?

nek je sa srecom i da za koju godinu kombi kupis.....
 
Legend
RE: BORA BORA

kao prvo neka bude sa srecom druze,da puno predjes bez belaja ;)

a kao sam auto,....odlican izbor , sam kazes family guy , puno mjesta , jak i stedljiv motor....i prelijepa , nadam se da ce i dorade doci na red :cool:
 
Top