Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: BORA BORA

hvala momci na lijepim komentarima...
2 code@ vido sam danas iz daljine da si postavio karambolku dobra je samo ono lakiraj u boju i bit ce cudo od auta.
2 tule,pa sto jadan nebio ne rece da si bio ti onaj crni...
2 Adi@ samo zalemi i ozezi :D
2limpi smekao sam i ja onog silberfeil-a na parkingu...
2 pioneer ;)
 
N

nenad

RE: BORA BORA

Ja se maxuz uparkiro pored tebe, minija i HGT-a, nigdje nikog nema. Bora je odlicna, mene bas odusevila.
 
RE: BORA BORA

hvala momci,vidio sam te nenade puntac je ko bombona..kasnije je bio i haso sa svojim crvenim pokraj mene i na krajuse Noke uvalio pokraj bore,hehehe
2 Davor_@ Edit your post: DOORA,hehehe... posle je prepoznao da je kod tebe GOJF
a madzid je padao od smijeha kad se malac zalijepio za haubu ispod "iceman-A",uzalud moj pokusaj da ga VW-ujem dijete je ljubitelj BMW-a...

 
Član
RE: BORA BORA

hahaha jesmo se tu valjali od smijeha... nece mali da se odlijepi od znaka ni pomocu trikova :lol:
 
RE: BORA BORA

Druze da ti ostavim svoje mislje o autu ;) danas sam ga vidio golim okom :D svaka cast, odlicna je Bora sto sama od sebe sto se tice opreme i sto si joj ti dao neke detalje.

I narocito mi je drago da smo upoznali ;) ma da te imam i u raji na fejsu al bez ovog nije to to :cool: nadam se da cemo imati priliku vidit se na ovakvim iventima ubuduce

Pozzz ;)
 
RE: BORA BORA

Lijepo mu stoje i te felge ;) na moje zjenice ne utice lose :D sala naravno

lijepe felge a i ne trebaju ti bolje za zime :cool:
 
Top