Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: BORA BORA

dobra ti je ta,jako diskutabilno...
polirani falc i crno-pink(crni krakovi,a pink sarafi kao poseban zacin) i to u matt boju....

hahahaah,dobar ovaj custom chopper za malog :lol:
 
RE: BORA BORA

hahaah
ona paleta je danas sluzila kao fixator za spoiler koji sam zalijepio silikonom na ćaćinog R11,odlijepila se jedna strana na autoputu tuzla-zenica na brzini od 248Km/h pa mu auto vuklo u desno,a neophodno mu je za posao :D
 
Član
RE: BORA BORA

Moracu uveliko pocet pisati komentare... gledao sam ti auto xxx puta, stvarno je preljep... cak i meni koji ne volim karavane nikako... :) Sve po PS-u, sredjen a fabrika, to duboko postujem...
 
RE: BORA BORA

hvala druze,ovo je tek pocetak skoro sam zamijenio auto pa cemo cekati najvjerovatnije proljece...danas sam se omisljao da uradim full zatamnjenje stakala,ali nisam imao dovoljno folije pa sam odustao,da dzaba nepocinjem znam da necu nikada zavrsiti ako odustanem u "pola posla" :D
 
Član
RE: BORA BORA

Heheheee, isto k'o i ja... natjeram se da cekam dok ne budem siguran da cu dotjerat do kraja sto zapocnem... znao sam pocet na 300 strana pa na kraju nista ne zavrsim... :)

Sretno u daljim radovima...
 
Administrator
RE: BORA BORA

ljudi kad vam bude svirao bijeli reno sa paletom pozadi znajte da je to nermin...

odlicna bora ;);)
 
Član
RE: BORA BORA

Bora je extra, a siguran sam da ce sledece sezone biti mnogo bolja.

svaka cast..........
 
RE: BORA BORA

pioneer_09 je napisao(la):
ljudi kad vam bude svirao bijeli reno sa paletom pozadi znajte da je to nermin...

odlicna bora ;);)

hahaha,paleta je samo detalj koji koristim na styling-u,ne vozim snjom.. :lol:

hvala momci na lijepim komentarima,abd bude sve uredu do proljeca je ova bora sira i niza i naravno tamnija...
 
Top