BodyBuilding materijal

BodyBuilding materijal

ma krenuo sam pa polako,, ugl za sada 5 treninga sedmicno,,
ustvari 3 pa 1 odmor
prsa, biceps, pa triceps ramena, pa ledja, noge i tako u krug,,
koristio whey prvih 10 dana,, test voznja, moram dokupiti jos,
inace vjerujem samo u zdrav nacin prehrane i vjezbanja bez puno
suplemenata, evo whey koristim cisto kao dodatak ishrani,, a da
se na broj dana u sedmici vratim,, ovo je iz pocetka malo "jaci"
tempo u smislu da idem sto cesce,, a za odredjeno vrijeme cu ici manje puta,
vise tereta, i skratiti sa 90min na 45 do 60min ;)
pretabirio sam sve, znam da mozda neko smatra drugacije da je bolje ali
svakom svoje,, ja vjerujem da ce ovaj trening naravno za koji mjesec u malo
drugacijem izdanju dati efekta, ;)
 
13.01.2012 sam prestao pusiti,poceo drugacije razmisljati o zdravlju i izgledu (15.01. sam imao 174cm i 60kg),mislio sam da imam i kondicije,al cigare i neaktivnost sve popise :icon_mad:
od 1.marta sam poceo sa vjezbama,dosta citam po forumima iinformisem se,tako da necu puno ispitivat u ovoj temi i pametovat jer sam pocetnik...uglavnom zelim reci da su moji "uslovi" sljedeci:
-trenirati bez ikakvih suplemenata (umjesto wheya pijem sirutku :D )
-treniram u kuci,to mi najvise odgovara,volim tisinu,tad se najbolje koncentrisem
cilj mi je podici kilazu na min.70kg i jednog dana izgledati ovako:
http://i2.listal.com/image/930714/936full-cam-gigandet.jpg

znam treba vremena,volje i dosta toga,ali JA TO MOGU,JA TO HOCU I JA CU TO URADIT :cool: ko ne vjeruje nek procita nick :D
 
Član
Ja sam sklekovima udebljao 12kg za neki period preko zime. Ali nisam mogao uraditi niti jedan sklek. Pa sam otišao u teretanu 10ak dana i već sam mogao par komada. I došao sam da radim 3x50 sklekova i dosadilo. Fina forma ono, bez sala, nošta posebno. Uski široki dijamant sklekovim. Youtube i opleti, workout @ home ukucaj i naće ti dosta vježbi ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
13.01.2012 sam prestao pusiti,poceo drugacije razmisljati o zdravlju i izgledu (15.01. sam imao 174cm i 60kg),mislio sam da imam i kondicije,al cigare i neaktivnost sve popise :icon_mad:
od 1.marta sam poceo sa vjezbama,dosta citam po forumima iinformisem se,tako da necu puno ispitivat u ovoj temi i pametovat jer sam pocetnik...uglavnom zelim reci da su moji "uslovi" sljedeci:
-trenirati bez ikakvih suplemenata (umjesto wheya pijem sirutku :D )
-treniram u kuci,to mi najvise odgovara,volim tisinu,tad se najbolje koncentrisem
cilj mi je podici kilazu na min.70kg i jednog dana izgledati ovako:
http://i2.listal.com/image/930714/936full-cam-gigandet.jpg

znam treba vremena,volje i dosta toga,ali JA TO MOGU,JA TO HOCU I JA CU TO URADIT :cool: ko ne vjeruje nek procita nick :D
brate sirutka nemoze zamjeniti whey, sirutka je puna laktoze, dalje ima mali procenat proteina, zobidji je osim ako imas ostecenu jetru ona je jedino za to dobra...
 
Evo ja cu jednu hajmo reci trasformaciju da pokazem da moji treninzi nikad nisu bili sala pa ni 2007 godine , znaci 2006 godine pred lijeto sam dobio neki kao osip nista nisam mogao da jedem skoro 2 mjeseca samo supe i cokoljesnik , usta su mi bila sva u ranama a predpostavljam da se to sve desilo kad sam popio vodu poslije druga u teretani , prije ovoga su bili ok treninzi fino se izgledalo i onda sam grohnuo za logora , evo par slika znaci Makarska 2006 godine




poslije toga nisam odma poceo da treniram izgubila se volja pa sam odlucio 7 mjeseci prije mora da opet pocnem i evo slika iz Trpnja 2007 godine




i onda opet sam bio nesto prestao pa se opet malo treniralo i to su zadnje slike sto imam , crno-bijele su jer sam sretan sa puno benova pa mi lijepse slike tako izgledale , imao sam od nedavno takodje slike al mi se razbio ekran na mobu pa ne mogu da prebacim al inace to je moja gradza od koje ne idem bas previse mozda da sam bio sad u zadnje vrijeme malo vise masniji al to je to




 
Član
Whey - sirutka na engleskom, whey koji uzmes u prahu je "procjedjen" iz prave sirutke da bi se dobio jak koncentrat. Tako ne moras popiti litru sirutke zbog 6-7 grama proteina nego uzmes kasicicu praha i to je to. Mucis se djabe sa sirutkom...
 
znam ljudi da nije to isto,ali sam htio reci da cu proteine pokusat uzimati u obliku svakodnevnih namirnica,jer sam imao slab apetit dok sam pusio,znaci zamislite covjeka koji doruckuje u 14:00 i sad prestane pusit i uzima proteine na kasikicu da bi dobio misicnu masu...ja zelim da povecam broj obroka,sa dosadasnjih 2 na min.5 razumijete i kad steknem tu naviku ishrane i vidim rezultate na vagi,normalno da ce tijelo i misici traziti sve vise...dakle trenutno ne zelim teretanu i suplemente,kad budem "morao" ukljucit cu i to ;)

@dragon-dobro si se izgradio ;)

nego ima li neko istaknute trbusne,da uslika i napise "recept",zanima me necije licno iskustvo,ne trebaju mi linkovi ;)
 
Puco sam se opasnim stvarnima prije ovog osipanja , tacnije sreca pa nije nista strasno probao sam malo metana al onog ruskog i jos dianabola isto malo , metan me rokno za 7 dana dobio 5 kila , na benchu svaki trening po 5 kila gore ali mladost ludost daj da probam i nikom ne preporucujem poslije toga se tako sjebes i padnes na svemu i na kilazi na treningu i na tjelosnoj da bude uzasno , sigurno mi je poslije toga i imunintet pao pa sam se razbolio. Poslije toga sam krenuo bez icega prvih par mjeseci i onda sam uzeo BSN proizvode koji su tad na mene dali extra efekat , pio sam ih samo jedan mjesec jer nisam radio nije bilo para za dalje . Uzeo sam BSN Syntha 6 , True Mass , CellMass i N.O Expolde . True i synta jako malo su mi trajali jer se mora kutljacom gutati oko 15-20 dana dok su NO i Cell mislim mjesec dana trajali , poslije toga sam se fino popravio taj mjesec i nastavio sve bez hemija . Sad u zadnje vrijeme sta sam uzimao samo Amino i Protein i nista vise samo sams e zeznuo sam amino uzeo sam Uboss tablete nisu mi sjele nikako trenao sam tecne al polilo se gotovo je sad , a California fitnes me iznenadila tacnije meni njihov protein pravo dobro legne a nisu skupi
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Puco sam se opasnim stvarnima prije ovog osipanja , tacnije sreca pa nije nista strasno probao sam malo metana al onog ruskog i jos dianabola isto malo , metan me rokno za 7 dana dobio 5 kila , na benchu svaki trening po 5 kila gore ali mladost ludost daj da probam i nikom ne preporucujem poslije toga se tako sjebes i padnes na svemu i na kilazi na treningu i na tjelosnoj da bude uzasno , sigurno mi je poslije toga i imunintet pao pa sam se razbolio. Poslije toga sam krenuo bez icega prvih par mjeseci i onda sam uzeo BSN proizvode koji su tad na mene dali extra efekat , pio sam ih samo jedan mjesec jer nisam radio nije bilo para za dalje . Uzeo sam BSN Syntha 6 , True Mass , CellMass i N.O Expolde . True i synta jako malo su mi trajali jer se mora kutljacom gutati oko 15-20 dana dok su NO i Cell mislim mjesec dana trajali , poslije toga sam se fino popravio taj mjesec i nastavio sve bez hemija . Sad u zadnje vrijeme sta sam uzimao samo Amino i Protein i nista vise samo sams e zeznuo sam amino uzeo sam Uboss tablete nisu mi sjele nikako trenao sam tecne al polilo se gotovo je sad , a California fitnes me iznenadila tacnije meni njihov protein pravo dobro legne a nisu skupi

mozes otvorit radnju za hemiju koliko si sve koristio i sve znas ;) a tetovaza ,sta znaci??
 
Hehehhe ma nisam bas toliko al znam dosta , tetovaza ono sto i ovde pise kao nick Little Dragon samo sto jos na tetovazi ima Lee :lol: kao mladzi Bruce Lee mi je bio idol kao sto se vidi na 3coj slici isti smo hahahah i bili mi simboli nekako lijepi a nisam htio da radim ko svi simbol ljubav sreca mir sta vec saraju i uradim to i od tad Little Dragon il Dragon za raju :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Hehehhe ma nisam bas toliko al znam dosta , tetovaza ono sto i ovde pise kao nick Little Dragon samo sto jos na tetovazi ima Lee :lol: kao mladzi Bruce Lee mi je bio idol kao sto se vidi na 3coj slici isti smo hahahah i bili mi simboli nekako lijepi a nisam htio da radim ko svi simbol ljubav sreca mir sta vec saraju i uradim to i od tad Little Dragon il Dragon za raju :lol:

izvini Bruce Lee,nisam te prepoznao na trecoj slici ..;)..a cool je to..i ja sam konto neku tetovazu na ruku al dosta havera mi ima pa ne zelim nesto slicno,hocu nesto rijetko a lijepo i da malo biceps otvori ;)
 
Top