BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Kako ne moze pogoditi boju, skoro si ga lakirao, zar nemas kod i nisi ostavio uzorak i sl?

radila jeste i ima code boje ali je problem sto tu iatu boju sada kad napravi ispadne malo svijetlija i dogovorili smo se mi vec za lakiranje komplet ili da kemija i pokusa dobiti boju, bolje haj komplet jer ionako imam drugu haubu sa i nju ujedno ofarbam :)

Uvijek kazem.radis za sebe auto ne za nas i imas neki svoj stil al uvjeren sam da je spojler visak mnogo mi je sad ljepsi

vidjeces druze kad se sastavi, ovako bez njega je previse obican...
 
Član
@enesss Ma valja mi citavo auto zuljati :D ide u komoru, sve je dogovoreno za vikend sada da ide na lakirenje i susenje i u nedjelju ga preuzimam, moram samo kompletnog sada zuljati vodenim :D najgori posao ali de sta ces haha :D
 
Član
De ovaj put ofarbaj i branike da bude sve u istoj nijansi boje, i da glasam i ja da skines onaj spojler, ne uklapa se nikako....
 
Član
@dario18 branici idu u crno a spojler na gepeku ostaje kako god :) dosao uz njega pa ce i ostati na njemu :) sve ce oatati kao i prije jer ovako mi je previse obican a sa spojlerom mi je puno ljepsi..
Evo upravo ga rastavljam kompletnog :D
 
Član
Sad ce to vec biti posao sa haubom u istoj boji kao i auto.. I moj glas ide da se ne vraca spojler, ne stoji mu nikako.. Ako vec hoces nesto na gepeku, nadji onaj mali lip i to je to. :)
 
Član
Sad ce to vec biti posao sa haubom u istoj boji kao i auto.. I moj glas ide da se ne vraca spojler, ne stoji mu nikako.. Ako vec hoces nesto na gepeku, nadji onaj mali lip i to je to. :)

Imam onaj mali lip ali mi je ljepsi bez njega, radje bi bez njega :) a i da hocu lip da stwvim opet trebam drugi geoek ili da skinem opet trebam drugi gepek, ali meni je dobar spojler tako da ostaje haha :D
 
Član
jebi ga kolega nevalja ti ni to,ako dvajes ljudi + kaze da je ljepse bez njega onda je ljepse,shvatam tvoj auto ali...ja vi se jebi ga zapitao...i po mom misljenju nema izgovora za spustanje benge,svaki izgleda prebrutalno kad se spusti,nema tu price pretrpi se malo jer na kraju sve sto radis,lakiras felge namudavanje jednostavno izgubi smisao...izvini bat jebi ga,pozz
 
Top