BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Dosta ljepsi u ovom izdanju ;) jesi razmisljao da farove odradis na fazon black? bilo bi ljepse kad se uklopi u crnilo sa maskom?
 
Član
Hvala kolege :D
Jesam razmisljao da uradim u crno ali necu tamniti folijom nego cu raditi limovima. Ali prije wvega idu novi angel eyes prstenovi :D puno puno jaci nego ovi sada :D
 
BHT Ovisnik
Sve super,ali daj kad si sve to radio ofarbaj i ovaj branik,konstantno mi bode oci razlika u nijansi :D
Inace mnogo ljepsi s ovom haubom :) sretno dalje :)
 
Bengica je sada punoooooo ljepsa od kada je hauba u boji auta, isto da je totalno drugi automobil u pitanju.
Vrh je sada, svidja mi se.:D
 
Član
@Carbon. Hocu, retravizore cu farbati ali u crno, crvwne sam gledso i bude previse, ne stoji.
@CoL3 hocu farbacu branike ali da se malo odmorim, imam 2 druga branika koja cu pripremiti i ofarbati :D
@Davor_ hvala druze :)
@JoksaTurbo hvala druze, bixe jos ljepsi dok se vani i unutra skroz zavrsi :D
 
Član
treba tu ponuditi spustanja,tipa vozis do vikendice,majke,nane,po gradu,na off road..al benguuu zakucati i onda bi bio igrac ! ovo nista...kao da did vozi...
 
Član
treba tu ponuditi spustanja,tipa vozis do vikendice,majke,nane,po gradu,na off road..al benguuu zakucati i onda bi bio igrac ! ovo nista...kao da did vozi...

Gledaj bisam bas za to extremno spustabje, ja bi imao i udobnost u autu isto a ne da se vozim kao u kocijaskim kolima. Drugo meni je ovako sasvim dovoljno spusten, ne patim za tim zakucavanjima gdje gume ulaze pod obrve i slicno, trenutno je 35/50 spusten i meni dosta :) meni se ovako svidja kad ima malo prostora izmedju obrve i gume a ne da guma ide pod obrvu :) treba se auto i voziti nekad, eno imas sliku na prosloj stranici pa vidi da je 8cm karter od poda a svaka nasa rupa je dublja od 8cm a najbitnije mi je da moze na dizalicu naici ovu moju, teze ali moze zasada. Onda nagib tockova je vec toliki da jede unutarnju ivicu vise nego vanjsku, nize od toga i gume bi morao godisnje ili za svihe sezone bi bile za smeca jer bi ih pojelo skroz unutra a vani sara nova... Nize od ovog ne ide meni je taman :)
Ja i jesam did :D 28 godina vec sam za penzije hahaha :D
@dario18 sa njom moram fino inace ako se prepadne pocne da trci sa kandzama otvorenim i kino napravi hahaha :D

@CoL3 ah ta tabla :D pa trebao sam je raditi ali ovo sa udesom pa nisam, ona je vec dole u garqzi spremna za rad pa sad se krece na posao :D taman u utarnji hladnjak moram mijenjati i ubaciti odmah tu tablu :)
 
Super Moderator
sta je to :eek:

zao mi je sto onaj dan nisam uspio navratiti, previse obaveza sam imo, drugi put nadam se

bmw super ispo, jesi sam farbo ili?
 
sta je to ?
img_20151024_112105-jpg.57641
 
Član
radil sad ovaj drugi ? na koliko udara blokada ? hehe
ovaj valja, ovaj udara na 6200rpm ali nije blokada kao u tebe nago je sporija a i puca nazad k'o puska i plamen se hvata hahaha :D @allroad @PinkieDesign to je rotor-razvodna ruka sa blokadom, na odredjenim obrtajima napravi kratki i izgubi struju i kad spadnu obrtaji za nekih 100-200rpm, centrifugalna sila odvoji onaj ''nos'' od mase, on opet dobije struju i opet pocnu obrtaji rqsti i opet napravi kratki i prekine i tako dobijes onaj zvuk pa pa pa pa :D ali i plamen i pucanje jer je na razvodniku... Nisam sam farbao ja sam sve pripremio i samo sam otjerao u komoru na lakiranje :D
 
Poslednja izmena:
Top