BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
jebi ga kolega nevalja ti ni to,ako dvajes ljudi + kaze da je ljepse bez njega onda je ljepse,shvatam tvoj auto ali...ja vi se jebi ga zapitao...i po mom misljenju nema izgovora za spustanje benge,svaki izgleda prebrutalno kad se spusti,nema tu price pretrpi se malo jer na kraju sve sto radis,lakiras felge namudavanje jednostavno izgubi smisao...izvini bat jebi ga,pozz

Sve ja to razumijem, ali valjda radim auto za sebe, meni je bitno da se meni svidja kao sto i svako drugi radi auto za sebe :D recimo za saxa 90% ljudi ce reci da ofarbas felge u normalnu neku boju ali ti ces njih i dalje furati u narancastoj :) druga stvar oko spustanja, i ovako kad ulazim u garazu zapinjem, na dizalicu zapinjem pa navlacim lijevo desno da stanem, kod majke parkiram svaki dan bar 2-3 puta i kad idem u grad tu parkiram i svaki put zapnem srednjim loncem kad ulazim i izlazin u dvoriste i sad zamisli kad bi cenat jos spustio, da ne govorim jos 3cm, nit bi mogao vise uci u garazu u dvoriste na dizalicu nit bi mogao otici na svoj ranc :) ovako je mjera za sve to :)
 
Član
Ne zelim.ti nesrecu al izgleda se neko mora opet od nas zapucati u gepek malo :) recimo NE spojleru na gepeku na e30
Sretno u daljnjim radovima
 
Član
Ako ti spojler nestane tokom noći nije nitko sa foruma, hahahahah ;)
Hahahahaha atentat na spojler :p

Ne zelim.ti nesrecu al izgleda se neko mora opet od nas zapucati u gepek malo :) recimo NE spojleru na gepeku na e30
Sretno u daljnjim radovima

puj puj gluho bilo :)

Ne znam u cemu je problem sa spojelrom, pa ima i gorih koji nose one FAST AND FURIOUS aluminijske hahahaha :D ovaj je bar original od BMW-a e30 i dobro mu stoji, onaj mali lip po meni nikako ne stoji na e30, bez spojlera ovog mi nekako siromasno izgleda nazad, pogotovo kad se stavi donji onaj spojler od M-technic-a, onda mu bas fali na gepeku...
 
Poslednja izmena:
Član
Sve ja to razumijem, ali valjda radim auto za sebe, meni je bitno da se meni svidja kao sto i svako drugi radi auto za sebe :D recimo za saxa 90% ljudi ce reci da ofarbas felge u normalnu neku boju ali ti ces njih i dalje furati u narancastoj :) druga stvar oko spustanja, i ovako kad ulazim u garazu zapinjem, na dizalicu zapinjem pa navlacim lijevo desno da stanem, kod majke parkiram svaki dan bar 2-3 puta i kad idem u grad tu parkiram i svaki put zapnem srednjim loncem kad ulazim i izlazin u dvoriste i sad zamisli kad bi cenat jos spustio, da ne govorim jos 3cm, nit bi mogao vise uci u garazu u dvoriste na dizalicu nit bi mogao otici na svoj ranc :) ovako je mjera za sve to :)
e jebi ga i ja sam u tom postotku hahah samo mi se ne da farbati,ljen sam a i felge dosle tako,cekam da spane boja.
Nego,lijepo otpilaj auspuh,asvaltiraj put do ranca,poravnaj majki avliju i nadji dizalicu s gevindama kakvu haha ;) sta cu ja,vise ne znam sta da ti kazem....haj skini spojler pa sutra nastavak za branik pozz
 
Član
Sve ja to razumijem, ali valjda radim auto za sebe, meni je bitno da se meni svidja kao sto i svako drugi radi auto za sebe :D recimo za saxa 90% ljudi ce reci da ofarbas felge u normalnu neku boju ali ti ces njih i dalje furati u narancastoj :) druga stvar oko spustanja, i ovako kad ulazim u garazu zapinjem, na dizalicu zapinjem pa navlacim lijevo desno da stanem, kod majke parkiram svaki dan bar 2-3 puta i kad idem u grad tu parkiram i svaki put zapnem srednjim loncem kad ulazim i izlazin u dvoriste i sad zamisli kad bi cenat jos spustio, da ne govorim jos 3cm, nit bi mogao vise uci u garazu u dvoriste na dizalicu nit bi mogao otici na svoj ranc :) ovako je mjera za sve to :)

Sve to ok, ali necega se moras odreci ako planiras dalje sredjivati auto. Ili ga ostavi stock. Ja sam bio dosta nizi od tebe, pa sam svakodnevno koristio auto i jedino mi auto bilo. Jos kad sam ubacio 24v motor, problem mi bio jedino jer je karter nizi od mosta skoro 3cm, ali i tako sam ga vozao.. Na dizalicu isao bez problema.
E sad to sve pada u vodu, ako je to sto se tebi svidja. A da se moze, moze se itekako.. :)
 
Član
@Buldog
Ovako u mene nije obicna dizalica, one sa strana i naidjes i podvuces krakove, kod mene je dizalica sva u zemlji i samo krakovi vire vani i ne smeta ti nizasta okolo i mozes okretati i namijestati auto kako hoces i moras naici na krakove i sada svaki put karterom i mjenjacem svaki put udarim i zakacim za krakove i cimam lijevo desno da naidjem i kacim svaki put za krakove, i 1cm dole ako odem necu moci vise naici nego cu morati skidati krakove pa naici na dizalicu pa malom dizalicom dizati auto pa stavljati krakove pa onda spustati auto na krakove i tu bi gubio zivce i sigurno 30 min svaki put da dignem auto.
Kod majke mi je strmo dvoriste kad ulazis, prvo moras na trotuar pa onda se strmo spustas u dvoriste i zapnem auspuhom kad ulazim i ako ide jos dole vise necu moci uci niti parkirati tu a tu parkiram cesto. Na ranc kad krenem ne bi mogao doci do njega nego bi morao negdje na cesti parkirati i ostavljati auto da se pece na suncu pa ici 500m uz brdo pjehe i vuci stvari a sto? Radi 1-2cm dole, ovako mi je dobro izgledom a i taman je, zapinjanje mi iovako dosta
A i kud cu nize karterom :D
IMG_20150226_185848.jpg

Ja auto sredjivam da se meni svidja, ne idem nikakve dzidze, ogromne felge, plastik fanatik, neukus, neke tamo fast and furious preseravanja, idem normalno i nista ekstremno :)
Da i zaboravi spomenuti nagib tockova koji je vec pred crvenim a stelati se ne moze u e30 nagib tockova i sad sto vise idem dole sve ce veci nagib biti a meni se nas nesto ne uzimaju nove gume svako godinu ili dvije :)
 
Poslednja izmena:
Top