BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Sta se to neko biciklom vrtio :p
Kvalitetno bacas zadnji kraj,jes da je kisa al neka neka,fino plese onu noc ;)
 
Član
Hehehe jelde Dalija fino ide guz u krivini :D :lol: :lol: :lol: po suhom odose gume :lol: :lol: :lol:

@Suki isao bi na lijevu stranu da je resetka otvorena ali je kod mene zatvorena tako da moram prvo izbusiti rupe pa onda tek postaviti.
 
Član
2013020613424097.jpg


tacno ovdje gdje se i vidi da je malo otvorena, tu ide amblem....
 
Član
da stavio sam ga i ne stoji na sredini resetke nego stoji tu skroz do znaka niklovanog i izgleda kao da si ga stavio ni sebi ni svnom, a ne kao sa ove strane gdje stoji na sredini mrezice, tako da moram probiti rupe pa da bude na sredini i da izgleda kao i na ovoj strani gdje sam stavio, da bude normalno a ne heravo i skroz na kraj mrezice :icon_smile:

Evo slike gdje se fino vidi da je lijeva mrezica skroz otvorena a ne kao u mene tako kad bi ja postavio tamo gdje je kod mene otvorena dodje skrooz uz niklovani znak BMW i preruzno izgleda a nisam imao bas vremena da skidam mrezicu pa busim nego sam jednostavno stavio na drugu stranu dok ne uhvatim vremena pa onda ne prebacim gdje i ide :D

body_e30_m3_frontemblem_lg.jpg
 
Član
dobro odradjen proekat pratio sam od pocetka samo slabo pisem na forumu, zanima me sta je sa onim e34 sto si okacio nekoliko slika bas me zanima kakva je njegova prica i zasto je toliko stajao, ako ti nije problem ubaci jos slika i kad krecu radovi... pozz
 
Član
Hvala druze, a ova 5-ica je stojala jer je bila zena duralia mog oca u prednji blatobran i onda kad je stavljen novi naravno ne moze se boja potrefiti i onda da ne izgleda kao sklepano bezveze, sva je rastavljena da se lakira i motor izvadjen da se lakira oko motora i onda je kad je vec motor vani rastavljen da se uradi sve kao sto sam ja i na svom radio ali je tako ostala stojati jer se nije imalo vremena kada zavrsiti pa sada dok se moj priblizi kraju onda uzimam nju da radim, na njoj nema posla oko limarije samo par tackica kako je stojala pa imaju udarci sitni to srediti i onda lakirati i motor sastaviti i ubaciti :cool:
 
Član
Meni jedna od najljepsih kocki na forumu;);) Bit ce jos bolji kad se ubace angel eyes i na kratka, msm da bi mu na gepek legao M tech 2 spojler kao budali samar :icon_biggrin::icon_biggrin::lol::lol: Svaka cast, mada znas vec moje misljenje o bengi :D
 
Član
Hvala druze :icon_biggrin: imam spojler za gepek ZENDER sto je bio na njemu :cool: samo trebam sve poskidati i lakirati u boju auta :D a bas nikako vremena uhvatiti :lol:
Angel eyes cu sada probati da ubacim ove diode od 1W pa da vidimo kako ce se vidjeti i kako ce svijetliti pa ako bude bolje onda ubaciti i u ove :cool: ali u mraku je straha za vidjeti :D
Sad stize jos par stvarcica za njega pa ce se i to postavljati samo dok dodju :D
Ali sad sam ga nastelao i ide samo tako :icon_biggrin: pogotovo za motor 2.0 :icon_biggrin:
Kako pug napreduje? Sta si radio na njemu?
 
Član
Znam da je bio na njemu spojler, pa mi zato nesto fali na njemu XD
I kad nije bio nastelovan dobro je isao ;) mogu mislit kako sad ide :D
Ja odkad kontam da ubacim angel eyes al me strah kad sam cistio farove zezno bio sjenilo :icon_mad::icon_mad: Uzeo nove farove sad ih namjestio ne smijem ih vise pipnut :lol::lol: Ma na pugu se radilo svasta :lol::lol::lol: al se nista ne vidi:D Ugl. sam ga sredjivao mehanicki, ulje, filteri, lezaji itd. jos kako ima plin ne trosi puno navozam se ono pravo :D Ubacio novi radio i zvucnike nazad :icon_biggrin: BTW jos ga nisam spustio planiram ima evo godina:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Uhh ja sam zadovoljan kako ide a pogotovo kako trosi :D
Hahahaha spustaj puga spustaj :cool: a sto i kazes, plin je zakon hahaha ;) Samo radi puga :D daj mi link garaye da vidim kako napreduje :icon_biggrin:


Ja imam u planu gewinde uzimati ali moram dobro vidjeti koje cu da mi ne bi losije leza o nego sada ili da mi ne bi drucao i skakutao sto sam na par vidio da su ko koze naprijed :lol:
 
Član
odlican je bendzo,,fino si ga sredio nema sta,,samo imam jedno mi se ne svidja,,sto ti nisu farovi sa socivima,,bio bi puno ljepsi i naravno pogodni radi xenona :D
 
Član
Hvala druze :)
Vjeruj mi druze da sam ih trazio da ih uzmem ali kad sam vidio koliko spabije svijetle od ovih odustao sam od njih i otisao i kupio ove nove bez leca :)
 
Top