BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Pa ne znam sada jeli BBS, pravljeni nije jer se iza vidi da je fabricka obrada, nije neka kucna radinost i isto tako dosta je kvalitetan sto se tice izrade i potezak :D a sutra cu bas pogledati da gdje ne pise koji je proizvodjac jer se bas nisam zagledao :lol: a Zender imam zadnji spojelr na gepeku ovaj sto je bio na njemu pa cu ga opet stavljati ;) Bas cu sutra pogledati doobro da ne stoji gdje marka koja je prednjeg spojlera :D
 
Član
Hahahaha nemam vremena, ovo radim u pauzama kad uhvatim vremena :lol: :lol: :lol: radim drugo neko auto pa ne mogu stici :lol:
 
Član
a mogo si nam staviti jos koju sliku branika, da vidimo kako izgleda, malo je ovo :D

sala, nadam se da ces ga ubrzo kompletirati, nek je sa srecom ;)
 
BHT Ovisnik
stavi link slike,ispred linka stavi
i tako za svaku sliku:icon_biggrin:

inace projekt sam redovno pratio od samoga pocetka,nisam nista pisao,ali redovno pratim i svaka cast na predstavljanju projekta,stvarno detaljno popraceno slikama:cool:
a za jos vecu pohvalu rad oko auta,lagano i pedantno ide ka cilju,pohvale za sav trud,jedva cekam da ga vidim sklopljenog:cool:
 
BHT Ovisnik
svaka cast,samo branik nije iste boje kao ostatak ? jos malo da je srediti naprijed ovaj metalni dio branika da bude kao no,jos kad legnu lece,valjda ces onda potamniti farove da dobije malo na agresivnosti :cool: sretno:cool:
 
Član
Hvala druze :cool: prednji spojler ce se lakirati kad se bude lakirali i ostali spojleri a prednji i zadnji metalni branici ce ici na poliranje da budu k'o novi :cool: a ovaj znak BMW naprijed ce ici u mat crno i farovi ce se tamniti obavezno i ANEL EYES idu na njega i ja kazem ***** bmw-a koji ih nema :D :lol:
 
Top