BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
jbga meni izgleda nekako staro sa tim farovima,,da sam na tvom mjestu stavio bih ih :D ostalo je sve super
 
Član
Imao sam ja na kockici s socivima, bas se katastrofa vidilo, sazutim sijalicama nikako a plave sto bacaju bijelu svjetlos i nekako.

P.s. extra kockica samo naprijed
 
Član
Hvala druze ;) Zato sam i ostavio ove obicne bez sociva :)
Ma zasada ostaju ovi posto su stavljeni novi a imam ja stare farove pa mozda u njih ubacim lece i onda ih ofarbam u mat unutra i stavim angel eyes i u njih onda tako da ce onda biti komplet sa 4 angel eyes :D Ali ubrzo uzimam foliju crnu pa cu tamniti farove ;)
 
Član
@focak89 E druze hvala ;) a brembo je super leglo jos sad kad sredim felge i ofarbam ja mislim da ce jos bolje biti :D

@-Suki- A trazio sam nigdje nema, i ko ima polovne nateze se k'o gladan srati da ih proda, prvo kaze cijenu i dodjes da uzmes ili da posalje i onda otezu ili danas ce sutra ce i meni pukne film i odem kupim ove obicne nove i zmirio :D
 
Član
Eh to je roba ;) ma ja cu od ovih starih, rastaviti ofarbati u mat i uzeti lece i staviti u njih pa vidjeti kako ce biti :bag:
 
Član
Hvala Enese ;) Kad se nesto voli ima se zivaca na bacanje :D
evo dosao je jos jedan detalj na auto :D upravo upload-ujem slike :D
 
Poslednja izmena:
Član
"onda smo skinuli i LSD diferencijal jer su na njemu semeringa dva popustila i pocela da cure, a na auto je stavljen otvoreni diferencijal i razlika je nebo i zemlja sa ovim otvorenim auto je dosta zivahnije na nizim obrtajima do nekih 3000 ali poslije nekih 5000 se stvarno osjeti da ga kao "koci" i nije to to u odnosu na LSD dok je bio bez problema je znao uletiti u crveno i da se ne osjeti nikakva ta "kocenja" i kao da vucem nesto za sobom"

Ne razumijem o čemu se ovdje radi? Sa otvorenim difrencijalom auto ide sporije???
Čitam ovo više puta i nikako da shvatim o čemu se radi?
Ako može pojašnjenje?
 
Top