BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
RE: BMW Project

Hvala druze :D Dobro ja njega oblikujem ali zato ruke bole :lol: treba 2mm oblikovati i maljati cekicem od kile :lol: Ma bolje i malo se namuciti ali zato ce trajati dosta dugo jer je debljina lima sto u nekim autima prave grede i mulde od njega :D evo upravo prag zavrsavam pa bi trebali biti slika jos, mozda danas a mozda sutra, zavisi kad zavrsim. Malo ih fleksao i popravljao od kamencica i ima par packi na njima ali sta reci ipak 28 godina cini svoje :icon_twisted: ali meni je bitno da je on zdrav i unutarnji prag je zdrav sa obje strane i a ovo s vana sto ima malo jbg hehe Obrve su poprilicno dobre iako su njegove smao na krajevima su malo otisle ali to se da popraviti :D ima lima a hvala bogu pa nije skup :lol:
 

MTR

Član
RE: BMW Project

sve super samo ja bi da sam na tvom mjestu cijelog slozio u 1K Primer /Acid Primer ( bilo koji ) da se limarija zastiti do daljnjeg
 
Član
RE: BMW Project

Pa ja sam mislio svu skinuti i zastiti ali ovu njegovu zastitu jaaaaako tesko skidam a ispod nje je originalna temeljna bolja (niti je siva niti je smedja) koji moram skidati bormasinom i na njom celicna cetka ili fleksom a ispod je tako dobar i zdrav lim :D Tako da nema potrebe da idem to nego ovo gdje je pokazalo i onda ocistim od toga jos oko 3cm da bude sve cisto i onda dobro operem i saperem nitrom i dobro zastitim, a ja cu kompletan pod cistiti i saprati benzinom dobro, dobro tako da bude cist i stiti sve komplet nanovo preko njegove ove zastite. Oko motora unutrasnjost cu sve nanovo raditi i stiti jer hocu da bude kao ogledalo :D :lol:
Jer i ovo sto je pokazalo nije zbog lose zastite nego samo zbog nepaznje i loseg odrzavanja, zakaci se, skine se zastita i ostavi se tako. A ja nisam takav, ja gdje god vidim ili zakacim odham to odradim i zastitim i sredim to da nebi kasnije bilo prekasno kao sto je kod ovog uradjeno :)
 
Član
Dobro druze napreduje, evo ima slika samo ne mogu jos postavljati :D nemam vremena :lol: a evo vidim malo zahladilo pa ne mogu raditi sada neda mi se paliti u ova doba pec u garazi a ledeno je da se susi zastita , tako da dva tri dana ce malo da odmara, a vidjecu danas u toku dana da stavim ove nove slike sto sam radio :cool: Bice ovo fino auto kad izadje iz garaze :lol: ali ce da me kosta samo tako, mislim vec me kostao :lol:
 
Član
ma odmori malo ;) pa nema veze sto kosta.....zato kad ga istjeras iz garazeeeee sve ces zaboraviti :D
siguran sam da ces imati najlijepseg e30 u Bihacu....ima malo konkurencije ali nije to nista ;)

btw. da ti ne trebaju Felge :D ili da ne poznajes nekoga kome trebaju?
 
Član
Meni bi trrbale felge ali ja bi 16-ske ili 17-ske, 15-ske imam ove svoje dobre :cool:
A sto se tice konkucercije nema bimmera e30 kod nas puno, ima onaj crni na 18-skama :cool: jjjojjj jes mocan na 18-skama ali to je preeeteesko za njegaaaa
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Meni bi trrbale felge ali ja bi 16-ske ili 17-ske, 15-ske imam ove svoje dobre :cool:
A sto se tice konkucercije nema bimmera e30 kod nas puno, ima onaj crni na 18-skama :cool: jjjojjj jes mocan na 18-skama ali to je preeeteesko za njegaaaa

pa imam ja 17" ako ti pasu da se dog. ;)

http://www.pik.ba/artikal/3013925/bmw-m-felge-17-quot-e39-/

evo ove za cijenu se mozemo jos dogovoriti.... :D
 
Član
Mocne jesu ali kod mene je na bimmeru 4 serafa :icon_sad: a to su 65 serafa, te pasu na peticu e35 a kod mene su 4x100, a bi valjaleeeeeee da ovom mom :cool:
 
Član
:lol::lol: ejs jes samo to i rijeseno :cool: da je sanmo glavcine i pici svi bi tako radili :cool: lakse distancere napraviti sa 4 na 5 rupa ali odose onda gume puno van, a ja necu siriti nista, sve stock ostaje sto se tice limarije zbog toga sto hocu da moze biti oldtimer jer tada nema registracije nego je trajna :cool:
 
Top