BMW /// M POWER

BMW /// M POWER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra tema. E30 M je zaista nesto posebno,najbolji Bimmer ikad.Ne mogu vjerovat (ovo sto boki prica) da ga je neki krkan davao za 2000 km,cccc,to ti je Boki jedna od najvecih greski u zivotu :D

:cool:
 
Član
2irlog3.jpg


2hyiclg.jpg


1rq1e8.jpg



22yqth.jpg



2czom7m.jpg


20uqzpt.jpg


209sio8.jpg
 
Član
kako fino ovaj borbet A stoji na sta god ga stavis od golfa merdedesa opela bmw ma jednostavno na sve ide tipicna old school falcara koja ni dan danas nije izgubila na izgledu
 
extra tema.BMW je extra vozilo a pogotovo M serije, uhh to su formule na cesti imo sam priliku se vozat u jedom takvom al mu je lik jos nesto ugradjivo u motor...mislim da mi je govorio neki mjenjac od M5 pa sad da li je moguce ili ne ja se ne razumjem u mehaniku toliko ali je ovaj M ide ludo i jos je u zivotu tu u nas u gradu a lik ga stalno dere ....:icon_smile:
 
Član
M3 trece generacije BMW E46


Pri kraju 2000. godine je posljednja i još uvijek aktualna izvedba BMW-a M3 došla na tržište kao treća po redu generacija ovog istinskog sportaša. Temeljila se na Coupé izvedbi modela E46 i ujedinila nadmoćne performanse, izuzetne vozačke kvalitete i jedinstven dizajn jasno definirajući razliku od ostalih izvedbi BMW-a serije 3.Prednji kraj sadašnjeg BMW-a M3 ima naglašeni poklopac motora od aluminija koji izgleda ravnije i agresivnije nego na 'normalnim' BMW-ima serije 3. A ispod tog poklopca krije se najvažnija inovacija u cijelom E46 M3 modelu. Novi, još snažniji šesterocilindarski motor razvija najveću snagu od 343 KS i koristi koncept visokoturažnih motora iz Formule 1 karakterističnih za sve modele koji dolaze iz BMW M odjela: kada se vrti na 8 000 o/min klipovi motora ovog BMW-a M3 kreću se gore-dolje brzinom većom od 20 m/s, što je za auto te klase potpuno nova dimenzija.

Uveden je tzv kontinuirani dvostruki vanos,koji vise nije radio samo u dva rezima kao stari
-S54B32 motor
-3245ccm
-kompresija11.5:1
-255.8kw/343.0ks@7900rpm
-364.72nm@4900rpm
-225/45/18
-1570kg
_6-speed manual
-250km/h
-5.1sec 0-100km/h

rvc9w1.jpg


10n6qyr.jpg


5p4exi.jpg


izvu4n.jpg


2igi2vb.jpg


ambgw2.jpg
 
Član
kod nas u gradu imaju 2 cabria M 3 i jedan ''obicni '' coupe prava drkica za provozati fino ide solidno lezi bas ugladjena jurilica a ima i jedan vec 7-8 godina stoji na policijskom placu raskomadan sav :( a nov je dovezen plava gamad ga rasprodala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top