BMW /// M POWER

BMW /// M POWER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima u mostaru jedan ali stanje uzasno i nije s14 unutra vec 2.5 24v i auto je unisteno
u ljubuškom ima jedan crveni s14 je motor los do bola limarija nije bas zlatna interijer nije iz M-a i uglavnom dosta ubijen automobil i lik pita 11 000 eura za auto
prije par godina kolega je imao crnog evo 1 i vjerovatno najbolji M3 ikad uvezen u drzavu ali nesretnim slucajem zavrsio je kao gomila zeljeza nek vjeruje ko hoce ali pregazi mu ga komsija sa sleperom :)
bio je jedan bijeli u širokom koji je razbijen u temelj
u grudama se prodavao u komadima crni dakle respilan citav i cijena je bila oko 4 000 eura i neko ga je kupio nemam pojma ko valjda ce se nekad pojaviti na cesti
bio je jedan plavi dolazio na sr u mostar iz bosne su momci nesjecam se odakle


uglavnom vrhunski auto ko nije vozio nema pojma kako ide auto od 200 ks jer osjecaj je punoooo jaceg auta unutra jer sve je ugladjeno do savrsenstva motor mjenjac pogon podvozje dakle sve je bilo ispred svoga doba i ispred vecine danasnjih automobila.


u makarskoj ima jedan stoji u garazi godinama vlasnik je na prekooceanskoj plovidbi rijetko je kuci a nece da ga proda nikako mamu mu njegovu
i ima u pazinu jedan plavi evo 2 moj dobar frend ga vozi i cim iskoci na prodaju moj je jer ga on nemoze registrirati u hrvatskoj a kod nas se sve moze registirati


i naravno ko je zainteresiran za M3 moze naruciti M3 replicu koja izgleda ko original sa rolbarom motorom po zeli 2.5 2.8 3.5 dakle doveze svou kucku coupea i za 2 mjeseca se dobije M3 vjerna replica uz cijenu od 4 000 eura za radju
 
Član
super tema inace ne gotivim kockice nesto me podsjeca odmah na klosare pa mi se zgadila (svako ima svoj ukus) ali jedva cekam kad ce bit e36 i e46:cool:
 
Član
arminnn je napisao(la):
super tema inace ne gotivim kockice nesto me podsjeca odmah na klosare pa mi se zgadila (svako ima svoj ukus) ali jedva cekam kad ce bit e36 i e46:cool:

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
kada nevoliš što se javljaš onda u ovoj temi
 
Član
koki+ je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
super tema inace ne gotivim kockice nesto me podsjeca odmah na klosare pa mi se zgadila (svako ima svoj ukus) ali jedva cekam kad ce bit e36 i e46:cool:

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
kada nevoliš što se javljaš onda u ovoj temi

svako ima pravo na svoje misljenje, a bmw-a volim samo ne ovaj model
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
U Sarajevu je bio jedan tamno plavi M3 E30,znaci prosireni blatobrani, mjenjac sa prvom brzinom postavljenom kao druga. Pocetkom godine sam ga vidjao jedno 3-4 dana, stalno se hajcao po gradu i onda je odjednom nestao. Od tad ga nisam vidio nijednom, ne znam jel negdje neslavno zavrsio il ga lik samo sredjuje. Ja znam za tri M3 E30 u BiH. Meni je prije neke 2 godine jedan pobjegao, lik ga prodavao za 2000 KM, crna boja. Covjek nije ni znao sta ima...

Tog tamno plavog posjeduje moj prijatelj koji zivi dvije kuce od mene, auto je ispravno i radi se veliki projekat na njemu zbog toga ga nema na cesti.
 
Član
svaka cast za temu ...

samo naprijed ...


nego da te pitam hoces samo m3 prestavljati ili i m5
 
Član
bmw nebi postojao da nije bilo kockice i kad god se bmw spomene onda je kucka u pitanju i btw opet dolazimo na onu da kucku voza svako drugi klosar hm... glupo misljenje totalno i neshvatljivo

i da onaj ko nije provozao kucku ili spica e21 nema sta da prica o bmw-u
 
Član
Iceman je napisao(la):
Tog tamno plavog posjeduje moj prijatelj koji zivi dvije kuce od mene, auto je ispravno i radi se veliki projekat na njemu zbog toga ga nema na cesti.

Ajd super sto je jos na zivotu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top