BMW E46 318i

BMW E46 318i

Pozdrav, auto se voza sve u redu.

Želim sada angel eyes , zatamnjivanje auta Nazad stakla i šajba da radim, pa ako bi mi neko mogao pomoći koje angel eyes su dobri , koliko da zatamnim i sve bio bih zahvalan.

Stvari sa eBaya mogu il tako.
 
Ne znam kako da ih farbam strah me da se poslje gule i tako , pa tražim sto su od bmwa srebrene originale pa ću samo zamjeniti lakše mi je.

Može mi neko odgovoriti koje angel eyes da radim i to?

Il u Januaru kad sam u Bosni abd da idem kod lige jer sam čuo da dobro radi?
 
Član
Ofarbaj u boju auta slobodno, kadd se fino izlakira i nabaci bezbojni nema sanse da se guli.
Sto se tice prstenova mozes one na fazon ccfl (kao neonka) ili sa diodama.
 
Ne znam kako da ih farbam strah me da se poslje gule i tako , pa tražim sto su od bmwa srebrene originale pa ću samo zamjeniti lakše mi je.

Može mi neko odgovoriti koje angel eyes da radim i to?

Il u Januaru kad sam u Bosni abd da idem kod lige jer sam čuo da dobro radi?
Kako si mislio tüv rijesit za angel eyes?
 
Ne znam i meni je to sve sumnjivo,jer gledam po oglasima kad je nesto radjeno na autu pise da je uneseno,eh sad kako i gdje ne znam ni ja,zato te i pitam.
 
Sve sto uradiš na autu sto nije od Fabrike moraš da uneseš , led osvjetljenje tablice moraš isto da kupuješ sa gutachten i sa svim, stvarno mi se gadi.

Naprimjer ti staviš felge , zatamnim auto , primjeniš svjetlo, Dodje vreme da odeš na Tuv ( tehnički pregled - svake 2 godine ) i ako vide da to nije uneseno samo ti kažu pokaži gdje je uneseno u saobraćajnu ili skidaj il ne prolaziš.
 
A kad imas taj neki papir koji dodje uz taj dio koji kupis,jel onda manje placas to unosenje u saobracajnu ili ne placas nista,to mene interesuje :bookworm:
 
A kad imas taj neki papir koji dodje uz taj dio koji kupis,jel onda manje placas to unosenje u saobracajnu ili ne placas nista,to mene interesuje :bookworm:

Ima neki gutachten gdje piše eintraguns frei ( ne moraš unositi u saobraćajnu ) i kod farova mora biti e prufzeichen ( e valjda za Europu ) da voziš legalno.

Gledao sam ove farove 200 eura 2 komada pa sad ko se malo zna oko toga da pomogne kakvi su bio bih mu zahvalan.

image.png image.png
 
Top